| Theo1546 a întrebat:

Acum o saptamana am facut sex oral cu cel mai bun prieten al meu, eu eram putin ametit si cred ca a profitat de mine, credeti ca ar trebui sa mai vorbesc cu el?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Deci pui intrebari de pe tiktok? Care nu cauta o rezolvare sau sa aiba un sens anume?

Daca da... atunci de ce le pui? Poate lumea chiar incearca sa te ajute la aceste lucruri, pentru ca nu sunt ok.
Daca nu... atunci ar trebui sa inveti ceva din tot ce spunem aici. Nu este ok sa faci asta, ar trebui sa fii mai puternica si sa ai mai multa demnitate.

13 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Erai ametit... sau ametita?

Dar din cate tin minte, din celelalte intrebari ale tale... nu cred ca ce ai zis tu acum s-ar numi profitat. Profitat a fost acum mult timp, daca nu te-ai desteptat, ma gandesc ca este ceva obisnuinta pentru tine.

Bafta sa ai! ^_^

| Theo1546 explică (pentru DoarBogdan):

Multumesc, oricum intrebarile sunt de pe tiktok

| DoarBogdan a răspuns (pentru Theo1546):

Deci pui intrebari de pe tiktok? Care nu cauta o rezolvare sau sa aiba un sens anume?

Daca da... atunci de ce le pui? Poate lumea chiar incearca sa te ajute la aceste lucruri, pentru ca nu sunt ok.
Daca nu... atunci ar trebui sa inveti ceva din tot ce spunem aici. Nu este ok sa faci asta, ar trebui sa fii mai puternica si sa ai mai multa demnitate.

| Sofer a răspuns:

Tu băiat cu băiat oral?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bleax. Da câți ani ani păpușă?

| Theo1546 explică (pentru anonim_4396):

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

A zis "amețit" deci cred ca e păpușoi.

| Theo1546 explică (pentru anonim_4396):

Hai lasa-ma, daca am gresit acum ce vrei sa fac, du-te drac*

| ShaOfHatred a răspuns (pentru anonim_4396):

Generațiile astea se duc grav

| anonim_4396 a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Nici de generațiile trecute nu sunt prea mândru. Cică daca nu ai trecut prin așa ceva, ți-ai cam ratat tinerețea.

| ShaOfHatred a răspuns (pentru anonim_4396):

Eh, măcar în generațiile trecute nu erau așa mulți. Doar ceva excepții.
Hah, jokes on them, nu puteam să ratez ceva ce n-am avut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, vorbeste cu el si spune-i sa iti intoarca favorul

| bmw300 a răspuns:

Prietenul tau e prea asa