| Ginacici a întrebat:

Buna acum trei zile prietenul meu m-a dezvirginat dar in secunda doi am ajuns la hemoragie f mare si am mers la spital si m-a curățat doctorul aveti idee de ce? M a durut rau mi-a curs fff mult sange

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In mod sigur atat din cauza formei dar mai ales a grosimii mai mari a himenului tau comparativ cu altele, acesta a fost foarte bine vascularizat, deci strabatut de unul sau mai multe vase de sange cu aport sangvin ridicat. Sunt cazuri foarte rare dar posibile, care uneori necesita chiar cauterizarea ranii produse. Multa sanatate!

1 răspuns: