| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, cand v-ati dezvirginat cat de tare va durut? si cat sange va curs?

10 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

De ce să curgă sânge?hee hee

| Morphines a răspuns:

Robert, îmi faci numele de rușine! laughing „VA"? Tu când ai învățat să dezmembrezi gramatica?

| Marrythenight a răspuns:

Buna asta! rolling on the floor))))

| Adita1988 a răspuns:

M-a durut in pl de partenera doar atat ca am ars-o prea tare laughing

| Marrythenight a răspuns (pentru Adita1988):

Ce urat din partea ta sa zici asta despre prietena ta...

| Adita1988 a răspuns (pentru Marrythenight):

Haha laughing) trebuia sa se simta cineva sa comenteze ceva laughing

| Marrythenight a răspuns (pentru Adita1988):

In primul rand, nu m-am simtit deloc. Mi-a sarit in ochi nesimtirea ta.

| Adita1988 a răspuns (pentru Marrythenight):

Asta e happy multumesc happy

| AngelAndreea a răspuns:

Pe iubitul meu l-a usturat dar nu asa de tare. A simtit o ciupitura

Răspuns utilizator avertizat