| AnaiD_3125 a întrebat:

Buna ajutati.ma si pe mine cu ceva...De ceva timp nu imi mai merge facebook`ul.si am reinstalat si windousu` si degeaba.
Imi apare:
There is a problem with this website's security certificate.

The security certificate presented by this website has expired or is not yet valid.

Security certificate problems may indicate an attempt to fool you or intercept any data you send to the server.

Daca stiti...help me.
mersi; x

6 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Si eu sunt logata pe facebook,dar nu prea-mi place, pentru ca e " foarte securizat", ca tot ce este american (chiar si yahoo este).mi se par site-uri dubioase.Pentru ati rezolva problema,este,o chestie de setare, la internet optiuni, sau la pop-up.Nu pot sa-ti explic mai multe ca nu prea ma pricep. ceea ce doream sa-ti spun, era de fapt, sa incerci sa renunti la facebook.

| IloveME a răspuns:

Incearca prin ati schimba parola!
nu stiu dc dar si mie imi da probleme.trebuie sa-mi bag parola de n ori la zi doar pentru ca asa ii da lui chefu! x-(

| mutzy211 a răspuns:

Http://news.yahoo.com/......sers-a-day URMARESTE LINK-UL SI VEZI DE CE NU MAI POTI ACCESA SITE-UL.

| deenisa1000 a răspuns:

Si mie la felsad

| ionutgherghita a răspuns:

Nici mie nu imi mai merge facebook-ul.imi apare: Sorry, we are experiencing temporary technical problem, please check back later.
stie cineva ce are?

| killergames98 a răspuns (pentru ionutgherghita):

Verifica ora si data de pe computerul tau sa fie corecte.Asa am patit si eu si asa am facut si a mers.