| babydol a întrebat:

ajutati-ma si pe mine cu niste msj frumoase pentru iubitul meu... vreau sa i le trimit prin sms...sa'l surprind placut.merci! pup!

2 răspunsuri:
| daniDeeDee a răspuns:

Mesajele care sunt din inima sunt cele mai frumoase.

Inventeaza ceva...scurt si dragut. happywinking

| gabriela_3062 a răspuns:

Http://www.declaratii-dragoste.ro/mesaje_de_dragoste_iubit/ poti lua de acolo ctv sms'uri dragute, dar eu cred ca cel mai frumos sms este sa ii spui tu exact ce simti:-? ca de ex uite daca ar fi sa ii trimit un sms de dragoste iubitului meu i'as spune exact ce s-a intamplat:X...adica ca te cand l'am cunoscut sunt mult mai fericita, nu stiu cum sa iti sp, spune exact ce simti:X... uneori lucrurile mici sunt de efect, de ex un simplu te iubesc eu zic ca este de ajuns:). succes si iubiti'va mult>:D