| denisuca2012 a întrebat:

Ma ajutati si pe mine?:d
vreau sa imi surprind iubitul, care se intoarce peste 2 zile.
Ce ar trebui sa fac?(ma refer la sex) pentru ca alte dati totul a curs de la sine si as vrea ceva mai specialhappy
Funda:*

3 răspunsuri:
| benga94 a răspuns:

Iati un costumas sexy ceva care sa ti se vada pasarica, si va fi special iti spun sigur, un tub de frisca ar mai fi un plus daca va place sa va faceti oral cu putina frisca va fi mult mai placut si mai aromat, succes!

| anonima1995 a răspuns:

Invita-l la tine, asteapta-l intr-o tinuta extrem de sexy. Eventual un vin rosu s-ar potrivi foarte bine. Apropie-te de el, sopteste-i la ureche vorbe care sa il excite. Inainte de a trece la sex lasa-l putin sa "fiarba". Pune-te fata in fata cu el si priveste-l insistent in ochi, dar asigura-te ca ai un decolteu generos.

| keybyeTeQuila a răspuns:

După părerea mea sexul e foarte important NU doar în viaţa unui băiat, e la fel de important şi în viaţa unei fete!

Şi asta în primul rând pentru că ajută la CONSOLIDAREA unei relaţii ( între cei doi ); apoi şi pentru că e bazat pe acea plăcere greu de descris în cuvinte - plăcere care contracarează greutăţile/neplăcerile vieţii de zi cu zi...

La cât de tare/mult ai nevoie de sex - indiferent că eşti băiat sau fată - e greu de apreciat, deoarece asta DEPINDE de la persoană la persoană ( ca organism suntem diferiţi unul de altul... ).

Cât de mult sex avem nevoie ( băieţii sau fetele ) - la fel DEPINDE de fiecare, dar şi de cât de mult ne satisface partenera/partenerul - de aia este important ( când facem dragoste ) să nu ne gândim doar la plăcerea noastră, ci şi la plăcerea partenerei/partenerului!