| xenyutza a întrebat:

ajutati-ma si pe mine va rog am fost cu un baiat 6 luni de zile dar si-a batut joc de mine ma lasa cand gasea alta fata, dar de fiecare data sa intors la mine. Acuma ultima oara eu i-am dat liber fiind ca am vazut niste mesaje de la o fata cu te iubesc si mi-e dor de tine cu toate ca el zicea ca nu o cunoaste si in fata mea a trimis un mesaj la o fata :craciun fericit si toate cele bune te rog ai grija de tine pussy, l-am intrebat cui ii trimite si mi-a zis ca la prietenasa lui frateso cu toate ca stiu ca nu o suporta am aflat ca era o fata dar nu stau impreuna. Acuma suntem despartiti dar imi liposeste mult ce sa fac? De uitat nu il pot uita...

Răspuns Câştigător
| Andreea_1440 a răspuns:

Pai baiatu e cam... ii place sa se joace cu sentimentele eu as zice sa il lasi in pace si sa iti gasesti altu si sa ii arati ca nu iti pasa el o vazut ca tu tii la el si ii ierti orice si de asta o facut toate astea nah eu as zice sa il uiti ca nu se merita si eu am patit la fel 10 luni si acum nu mai vb deloc.toate trec la inceput e mai greu dupa te obisnuiesti o sa fie bine, incearca sa nu iti mai aduci aminte de el, iesi cu prietenii ocupati timpu cu mai multe ca sa nu ai timp si sa te gandesti la el, primele 2 saptamani iti va fi mai greu dar dupa iti trece gandeste-te ca ai si tu orgoliu si nu trebuie sa til calce nimeni in picioare succes:*:*

8 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Si de ce ai mai vrea sa suporti atata umilinta?

| zippit a răspuns:

Lasal in pace nu mai vorbi cu el ...cand o sa realizeze cat de mult insemni petru el o sa se intoarca

| Rocs_2679 a răspuns:

E bine ca ai realizat totusi ca isi bate joc.Trebuia sa "ii dai liber" de cand te-a inselat prima datawinking I-ai acordat prea multa atentie si si-a luat-o in cap happy Intr-o relatie trebuie sa ai si niste principii pentru a fii OK happy Implica-te mai mult in urmatoarea relatie si nu mai suporta toate fazele de genulhappy

Sfatul meu : pe tipul asta lasa-l ca nu merita! happy

| PufoseniePufoasa a răspuns:

Dai dracul papucii u nu vezi ca te minte?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un prieten zicea: "Toate femeile sunt proaste"!

| Maxim_Romeo_1987 a răspuns:

Pai tu fata. Daca tu stii ca si'a batut joc de tine...deja.Crezi ca el nu stie...ca tu stii ca el si'a batut joc de tine.si ca totul este oK? Tu ai acceptat.asa ca el isi continua jocul.Mai sunt si altii baietii de care tu ai putea sa iti bati joc.sau sa iti bati joc de el.sa il faci sa vada cu ochii lui cum este sa fi luat in bataie de joc! Ok bye bye!

| SaBuReX a răspuns:

Banuiesc ca aveti intre 15-18 ani...Cauta altulaughingcaci cu asta n-o scoti la capat chiar daca te iubeste e riscant...Genu de baiat care se plictiseste repedewinking

| missknow a răspuns:

Doamne esti prea prostuta cum poti sal ierty e clar ca nu te iubeste daca o facea nu avea ochii pentru alta