| Bianca24_9138 a întrebat:

Buna ajutati-ma va rog
Am inceput menstruatia si la scoala am ore de dimineata si in fiecare zi cand sunt pe menstruati ma patez nu stiu ce sa mai fac si imi pun absorvante always si tot ma patez nu stiu ce sa mai fac ajutati-ma
Fundisa

Răspuns Câştigător
| Piticuuu a răspuns:

Poi ai grija cum stai in banca nu sta nomal ca poate de aia, si ai gija cum pui absorbantul, da cele mai bune sunt tampoanele(O. b) nu te dezvirgineaza si sunt foarte protectoare.

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Schimba-te mai des.De fiecare data cand ai nevoie
Si vezi de care folosesti. Daca alea ultra plus nu rezolva problema, pune de noapte

| Turquoise a răspuns:

Buna,
Trebuie sa iti schimbi absorbantul des, sa nu il lasi sa se umple, sau poate nu il pui corect.
Vezi ca sunt absorbante Always mai mari, Always Night.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da hei si pe mine tot bianca ma cheama n-am raspuns dar te ro raspunde-mi tu ca ma mai gandesc daca iti raspund bine bine bine hai plizz!

| ticaela a răspuns:

Cauta pe google absorbante anion sunt foarte bune si rezista 7 ore ma rog sunt cam 23-24 de lei dar bunebig grinpe acel site poti sa si comanzi daca vrei