| taba a întrebat:

ajutorr ce pot sa fac am 17 ani si deja am la ceafa de la statul la calculator si de la perna pentru ca dorm foarte sus. m-am cam cocosat am parca un gheb sus la ceafa ce sa facc petru ca nu vreau sa ma cocosez ce trebuie sa fac am incercat sa dorm fara perna si sa stau dreapta da pot pana uit. scuze categoria mersi anticipat

2 răspunsuri:
| condemnedAntagonist a răspuns:

Stiu si eu am asa stau ore intregi la calculator cam 12 ore una dupa alta poate ar trebui sa luam o pauza.

| Aham a răspuns:

Ar trebui sa iesi la un suc cu prieteni.sa mergi sa faci putin sport.chestii din astea pe care multe persoane din 95 incoace nu le cunosc ...decat pe calculator!