| anonim_4396 a întrebat:

Buna all...am 16 ani si mi-as dori ca vara aceasta sa muncesc undeva...imi dati idei.km ce as putea face? [ mentionez ca nu stau la oras ci la tara, si acasa ma cam plictisesc straight face [ scuze categoria.:d

3 răspunsuri:
| Prigatdevisine a răspuns:

Pai.ai putea sa vinzi la un magazin sau sa imparti pliante. nu stiu...in zona aia la tara e cam naspa sau daca iti place sa faci poze... ai putea contacta un fotograf thinking nu stiu big grin nu am idei

| Lesu22 a răspuns:

1 idee e ca daca ai drujba, cositoare, tractoor in fine de duci cu ziua ce prinzi mai tai lemne mai cosesti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ahahahaha ionuty laughing e nasol sa stai in soare! seara pe racoare am alte treburi si dimineata trebuie sa dorm! laughing