| anonim_4396 a întrebat:

Vara asta vreau sa fac ceva, dar nu am posibilitati si nu stau nici in oras. Si de la tara pana la oras e benzina consumata. Ce pot sa fac sa nu ma plictisesc pe caldura asta? Dati-mi sfaturi, sau ce credeti voi ca m-ar ajuta. Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| Nostress9602 a răspuns:

Un bazin cu apa si balaceala big grin

3 răspunsuri:
| cmarius93 a răspuns:

Ce fac si eu cand ma duc ai mei la tara! dorm 20 din 24 si in restul de 4 ore citesc si ii mai ajut pe bunicii mei la munca

| Elenka a răspuns:

Salut stii vara la tara e super poti sa te muti vara la tara si sa-ti ei lucrurile de la oras la tara ......si poti sa te scoli la tara la ora5-6 dimineata si sa pictezi sau sa faci ceva
...care iti place. cred ca te-am ajutat pa pa

| Elenka a răspuns:

Funda?