| Deutsa_9027 a întrebat:

Buna all, am o intrebare ff serioasa.alaltaieri eram cu prietena mea la ea acasa am dormit la ea si eram singure in casa maicasa era la munca si era noapte si ce se gandi ea sa ne masturbam cu ceva. si eu am zis bine find proasta nu mi-am dat seama ca nu glumeste.si ea a venit la mine si mi-a bagat un tub in vagin si mi-a curs sange sad nu stiu ce sa fac mie foarte teama daca nu mai sunt virgina se poate vedea si pe fata mea? mie foarte frica de mama. specific am 14 ani. va rog sa nu ma judecati sad eu chiar nu am vrut

Răspuns Câştigător
| Tom a răspuns:

Nu suntem in masaura sa te judecam stai linistita. Dumnezeu te judeca nu noi.Cat despre tub in proportie de 99 % nu mai esti virgina.Depinde cat de adanc l-a bagat si cat sange ti-a curs, s-ar fi putut sa-ti fie doar fisurat himenul desi nu prea cred.Pe fata nu se poate vedea ca nu mai esti virgina numai eventual ca esti tu stresata si nelinistita si mama ta observa lucrul asta si o sa te intrebe ce ai patit.

18 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Te-ai dezvirginat cu tubul!

Oricum, ti-a placut si tie ideea daca ai lasat-o sa-l bage, ca doar nu te-a cracanat cu fortastraight face Foarte urat!

| cossmy a răspuns:

Norocul tau. Nu o sa mai vii cu intrebari de genu nu's pregatita, ce sa fac si bla blachatterbox. Primu baiat nu va mai avea de muncit asa mult si nici durerea nu va mai fi asa de mare, poate chiar deloc. Nu o lua ca pe ceva rau. Cunosc o fata care sa dezvirginizat singura cu un marker. Asa ca stai linistitawinkingPtr o pielitza amarata n'ai dc sa-ti faci griji. Mai ales ca in sufletul tau, tot virgina esti

| stresu a răspuns:

Preferabil ar fi sa nu mergi imediat la mama daca e foarte stricta; dar daca e ok, va intelege si desi poate te va certa putin te va ajuta si uite cum: mergi cu ea la un ginecolog ca altfel putin probabil sa te primeasca singura ca sa nu te trezesti cu o infectie ceva.
Daca ti-e asa frica de mama, pe fata ta nu se vede daca esti virgina sau nu (fizic probabil nu mai esti, dar psihic clar esti). Ia de manuta o verisoara de incredere, matusa, ceva cu care sa mergi.
In rest la faza cu baietii cand chiar vei avea o relatie, atunci vei gasi pe cineva care sa nu te vrea pentru criteriul stupid daca ai fost sau nu cu cineva, ci pentru cine esti. Membrana aia nu valoreaza nimic, totul e sa nu te trezesti cu vreo infectie ceva ca ideea de tub imi cam da furnicaturi daca nu era curat. Succes!

| εїз a răspuns:

Odata ce ti-a curs sange, nu cred ca mai esti virgina, daca ti s-a rupt membrana himenala, spune "PA" Virginitate...

| 80Cris a răspuns:

Nu se vede pe fata ta daca nu mai esti virgina!
Spune-i prietenei tale ca a luat-o razna!
Esti o copila, spui ca nu ai vrut, ba da, ai vrut, curiozitatea te-a impins sa te lasi iar acum iti pare rau. Imi pare rau si mie pentru tine! Din postarea ta sper sa invete si alti copii de varsta ta, ca asa nu se face!

| thegreatgatsby a răspuns:

rolling on the floor))) Scuze ca rad, dar mi se pare asa de amuzant, doamneeeee. da e posibil, foarte posibil sa nu mai fi virgina. si eu am tot 14 ani. mama ta nu are cum sa afle decat daca sta sh se uita cu lupa in vaginul taurolling on the floor. si, cum ar putea sa se vada ceva pe fata ta? ti-a bgt tubul in fata? nu are cum, trebuie sa gandesti mai matur. si sa nu mai fi asa panicata. asta e. te pup.

Răspuns utilizator avertizat
| ioooooooooo a răspuns:

Nu are nimic lasa ca trece, o sa doresti sa faci asta din nou si din nou crede-ma, eu sunt un baiat, mi-am pierdut virginitatea la 13 ani ca varumio mare gigalau mo dus launa dupa ce mo imbatat si mo bagat cu ea in camera si "Joaco tare no lasa dao-n p**** manesa"

| mon@29 a răspuns:

Wow... fata aia e crazy. daca ti-a curs sange nu cred ca mai esti''fata mare''. vb ca mama ta spune-i cum sta treaba si poate te va intelege.

baftasmug

| IRI_5028 a răspuns:

Fetele astea...

| imortal a răspuns:

Raspunsuri idioate, date de ...baieti, ce poti sa le ceri(unora) totusi are o varsta destul de frageda, iar daca parintii nu au comunicat foarte bine cu ea nu are cum sa cunoasca anumite lucruri, era normal sa lase pacalita datorita naivitatii, daca avea 20 de ani si nu vroia sigur nu facea greseala. e copil ce naiba. eu zic in primul rand sa te hotarasti daca vrei sa afle sau nu mama ta. daca vrei sa afle spune-i exact cum s-a intamplat si sigur prietena ta va avea si ea de suferit pentru ca o sa fie certata de mama si automat parintii ei. daca nu vrei sa afle mama ta, insa tu vrei sa afli daca mai esti virgina ia o ruda/prietena mai in varsta du-te la un control la ginecologie. si de un lucru sa fi sigura mama ta isi va da seama ce ai patit decat daca tu o sa ii spui. succes si pe viitor incearca sa comunici mai mult cu parintii despre orice fel de problema, momentan ei sunt cel mai important ajutor al tau, sa nu iti fie niciodata rusine de ei sa le spui ceva, mai ales mamei tale si asta trebuie sa faca orice copil.

| ankuta a răspuns:

Wow pai daca ti-a curs sange ar putea sa te fi dezvirginat.deci mama ta sunt sigura ca va intelege deoarece nu ai vrut... vorbeste cu ea foarte serios si sa te duca la doctor! sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tzia curs sange. cred ca tea dezvirginatsad!
Trebuia sa te inpotrivesti. nu te judec. dar nah. acum problema è a ta. nu a eisad! pentru. ca p ea nu o intereseaza. in schimb tie iti pasa daca mai esti sau nu.

Mai bine comunica cu mama ta. vorbeste. si. ia te va intelege.

Bafta:*>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti face probleme, cand o sa te culci cu primul baiat si nu o sa iti curga sange, o sa simta ca nu esti "uzata" si esti destul de stramta, la unele fete nu curge sange la dezvirginare, dar eu zic ca mai bine te-ai culca cu un tip, macar sa stii pentru ce sa te certe mama ta. :-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se vede stai linistita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te intrebi daca mai esti virgina? Sigur nu mai esti. Ti s-a rupt himenul, chestie care trebuie sa ti se rupa atunci cand ai primul contact sexual.

| Ariel_2658 a răspuns:

Off.Nu mai esti virgina daca ti-a curs sange! Calmeaza-te, mama ta nu are de unde sa stie ca nu ma esti virgina decat daca te duce la un control ginecologic.

| adolfhitler a răspuns:

Super big grin