| Dessiree a întrebat:

Buna all! am si eu o nelamurire daca un baiat e virgin si la primul contact sexual foloseste prezervativ mai ramane virgin?

Răspuns Câştigător
| Pacala a răspuns:

Da, normal ca ramane virgin. Nu se rupe frenul asa de usor, si in mod sigur nu se rupe cu un prezervativ peste el, ca nu e asa elastic prezervativul ala. Plus, multi dintre baieti (vreo 60%) nu se dezvirgineaza - fizic - niciodata, indiferent de cate ori fac sex. Din punct de vedere moral, daca a facut-o, nu mai e virgin. Fizic, da.

5 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Moral, nimeni nu mai poate fi considerat virgin dupa un contact sexual, indiferent de natura lui.Fizic vorbind, depinde, nu e musai sa se rupa frenul.Multi raman toata viata cu el intact.

| Derye a răspuns:

@pisicaa: Ba pardon, si baietii sunt virgini. Se vede diferenta, plus ca virginitate inseamna a nu fii intretinut relatii sexuale, nu tine neaparat de dezvirginarea fizica.

| alexxx a răspuns:

Nu

| pisicaa a răspuns:

Conceptia asta cu "baietii virgini" este total gresita. numai fetele sunt virgine happy

| laurentiuchina a răspuns:

Clar ca da pentru ca la fel ca la fete trebuie sa se rupa >>>>>>>>>>ceva