| Sylvya_2369 a întrebat:

Buna all. As avea o intrebare care ma tot framanta : Eu si prietenul meu am intretinut un fel de relatie sexuala. In principiu doream un petting dar ne-a luat valul si el ma penetrat de 2 sau de 3 ori. Ma durut destul de tare si mentionez ca nu am sangerat. Intrebarea e mai sunt oare virgina?

Răspuns Câştigător
| BrunetteGirl01 a răspuns:

Nu mai esti virgina, nu e obligatoriu sa iti curca sange. Eu mi-am inceput viata sexuala de un an si nu mi-a curs nici prima oara si niciodata in tot anul asta cand am avut relatii intime.

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu mai esti virgina. Ai avut contact sexual si ti s-a rupt si himenul (dovada este durerea). Esti femeie de-acum. Nu uita de primul consult ginecologic in prima luna de la inceperea vietii sexuale.

| Jony123 a răspuns:

Nu mai esti daca tea penetrat. Chiar daca nu ti-a curs sange, nu la toate fetele le curge sange atunci cand sunt dezvirginate.
Sper ca te-am ajutat. Funda? Plzzzzz

| TeoPT a răspuns:

Cum să mai fii virgină dacă te-ai f***t? Ție nu îți sună ciudat?

| wildthing a răspuns:

Nu integritatea himenului te face virgina, ci castitatea si puritatea. Daca ai facut sex, in orice forma ar fi el (de exemplu, sex oral) nu mai esti virgina.

| saby26 a răspuns:

Depinde cat te-a penetrat. daca a introdus tot penisul.se poate sa nu mai fii virgina dar daca ai un himen elastic acesta este motivul pentru care nu ai sangerat

| ramoyoopisicel a răspuns:

Pai daca nu ai sangerat inseamna ca mai esti fata mare. Doar atunci de dezvirginezi cu adevarat cand faci sex adevarat.

| klaws007 a răspuns:

Daca n`ai snagerat e posibil sa nu fi fost el destul de dotat ca sa te dezvirgineze, dar mai bine mergi la ginecolog

| Aylinn a răspuns:

Nu, nu mai esti din moment ce te-a penetrat. Nu este obligatoriu sa sangerezi la primul contact sexual, asta depinde si de elasticitatea himenului.

| arte74 a răspuns:

Daca mai esti virgina? hmm trebuie luat in calcul lungimea, masa, rezistenta la frecare si viteza de penetrare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deeeci.se face o mare eroare. Unor fete le curge sange, altora nu. Asta nu are legatura cu virginitate.ai fost penetrata deci nu mai esti virgina.nu conteaza daca ai sangerat sau nu, sau daca himenul s.a rupt sau nu. Nu mai esti virgina!

| taniusha_4614 a răspuns:

Ai foarte multe sanse sa nu mai fii virgina, in momentul dezvirginarii nu intodeauna are loc singerarea