| Crynutza a întrebat:

mi-am inceput viata sexuala acum o saptamana si nu mi-a curs nici un pic de sange, pana acum am facut-o de 3 ori si nu mi-a curs sange deloc insa m-a durut foarte tare prima si a doua oara. La inceput prietenul meu nu m-a crezut ca sunt virgina a zis ca imi bat joc de el ca l-am mintit si chestii din astea, bine intr-un sfarsit l-am convins ca am fost virgina insa nu ma impac eu cu ideeia ca nu am sangerat deloc, imi puteti spune si mie " Oare m-a dezvirginat?" nu stiu sunt in dubii

Multumesc anticipat celor ce imi raspund la intrebare!

Răspuns Câştigător
| nuaisomn a răspuns:

Nici mie nu mi-a curs sange nici la primul, nici la al doilea act sexual.Multor fete li se intampla.
Nici pe mine nu m-a crezut prietenul ca nu am fost virgina, dar spre deosebire de tine, eu nu l-am convins si deci, a crezut ca l-am mintit.
Nu sunt dubii, da, te-a dezvirginathappy
In legatura cu prietenul tau.nu e bine daca nu a avut incredere in tine, mai lucreaza la capitolul asta.
Multa bafta!:*

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sigur ca te-a dezvirginat. Cam 20% din femei nu sangereaza la primul contact sexual, asa ca nu ai motive de ingrijorare.

| Licurici_2296 a răspuns:

Nu e obligatoriu sa curga sange. durerea e de ajuns, ca probahee hee tongue
prietenul tau trebuia sa fi simtit ceva din himenul ala, nu ar trebuie sa existe dubii.
iar pentru tine - din moment ce te-a penetrat, 100%, te-a dezvirginat

Distractie placuta in continuare si protejati-va!
pa pa!

| judgement a răspuns:

Daca nu ai avut sangerare himenul este intact, sau a curs prea putin pentru a fi observat, oricum daca ai himenul elastic fizic esti inca virgina happy

P. S. daca nu te crede, nu are incredere in tine, asta inseamna ca e bou happy (scuze de limbaj)

| pababiba a răspuns:

Vezi ca sunt foarte multe femei care au himenul foarte elastic si nu se rupe de la primul, ba din contra se poate rupe la al 5-lea contact. Si cel mai bine te duci si la un ginecolog

| Asdgjkjgs a răspuns:

Am o prietena caruia i s-a rupt himenul la al 6-lea contact deci nu e nimic grav
de asemenea se stie ca unor fete li se rupe himenul si de la sport sau in urma unui accident.
cu siguranta te-a dezvirginat si daca nu te crede inseamna ca nu mai merita efortul

| NoName12345678901 a răspuns (pentru Asdgjkjgs):

Ti e cand ti s-a rupt?,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca te-a dezvirginat, sunt fete carora nu le curg sange in acel moment, au himen elastic.
Stai linistita, spune-i si lui rolling eyes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu te crede, si te jigneste, spune-i asa; ma nenorocitule, eu am fost fata cinstita dar am gresit culcandu-ma cu tine. dar daca tu nu ai fost in stare sa ma dezvirginezi, inseamna ori ca esti prost, ori nu ai avut cu ce. e bine sa-l pui la punct.nu trebuie sa-i accepti mojiciile numai pentru ca a adta de 2 ori din fund.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti tare si da tea dez virginat noroc