| Jose21 a întrebat:

Buna all. Cum sa atrag atentia unui tip pe facebook? Cum sa il abordez? Cum sa ii dau de inteles ca vreau sa il cunosc mai bine? Multumesc de opinii. O seara buna

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Il saluti si il intrebi ceva fara nici o legatura cu tine,dar pe care el l-ar putea sti,in functie de ce preocupari are.
Daca ii place muzica,intreba-l de un album al trupei preferate sau un spectacol,poate stie,daca ii plac calculatoarele intreba-l ceva de o placa de sunet,daca nu pare pasionat de nimic intreaba-l despre un prieten comun,daca nu aveti prieteni comuni intreba-l ceva despre o vedeta,ai inteles ideea.
Sau spune-i ca faci un sondaj,ce parere are despre adoptia unui pui de vulpe argintie,exista o actiune de genul asta pe net,de exemplu! Sau unde poti gasi pe net romanul "Fluturi" de Irina Binder, poftim!
happy
Idei sa ai, in mediul virtual poti vorbi orice, cu oricine, nu te pierde!
Multa inspiratie!

| mihai69 a răspuns:

De ce nu îi dai un mesaj privat, spunându-i sincer ce simți?

| Melcul a răspuns:

Daca nu esti prietena cu el pe fb cred ca cel mai simplu este sai urmaresti activitatile."urmareste"
Daca esti prietena cu el pe fb posteaza melodii care ii plac.

| Jose21 explică:

Sau sa ii dau like la cateva poze nu? Daca nu raspunde asta e...