| Anxx a întrebat:

Daca ma am certat cu prietenul meu ce pot sa fac sa i atrag atentia? big grin dar cat mai indirect pentru ca nu vreau sa-l abordez eu prima big grin. ce sfaturi puteti sa mi dati big grin?

8 răspunsuri:
| curiozitatea a răspuns:

Pune statusuri cu care sa ii atragi atentia.Sau cand treci pe strada langa el fa de parca nu ai vrea sa il vezi.De exemplu esti cu o prietena pe strada si il vezi pe el si spune cu voce tare "hai sa nu mergem pe aici " si dupa aia "of.ma rog.haide." si mergi spre el si il saluti asa cumva : " mddea... Buna."
Funda?

| zմzմツ a răspuns:

Incearca sa iti schimbi stilul vestimentar, sa te aranjezi si sa fii cat mai cocheta si sa nu il bagi foarte mult in seama sa il tratezi ca pe tot ceilalti.Atunci vezi daca lui ii v-a parea rau dupa tine. Daca intr-adevar tine la tine v-a dori cu siguranta sa va impacatiwinking... sper ca te-am fost de ajutorpuppy dog eyes

| DacaTuSpui a răspuns:

De exemplu poti sa iti pui la avatar o poza care stii ca ii placea luibig grin, daca sunteti la aceiasi scoala spre exemplu sau exista locuri in care va intalniti poti sa porti o bluza care stii ca ii placea lui. Sper ca te-am ajutat:*

| gabitza_4576 a răspuns:

Pai. fi indiferenta tongue arata-i ca nu-ti pasa asta il va atrage si mai mult :*

| andreutza99 a răspuns:

Incearca sa le spui colegelor tale mai bune sa ii spuna ca ai facut un accident de masina dar esti bine ai fost internata o zii in spital laughing sau sa le spui colegelor sa ii spuna ca tu ai incercat sa te sinucizi ca v-ati certatlaughing... Sper sa meargawinking Mult noroc:*

| agent003 a răspuns:

Poti sa te prefaci ca plingi, sau sa te prefaci ca te simti rau si cazi jos si vine el sa te ajute, pe mine asta ma ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abordeaza o tinuta mai sexy si mai provocatoare, sigur o sa reusestiwinking

| crystalizerss a răspuns:

Mergi cu un prieten de al tau pe care nu il cunoaste prietenul tau si cand vezi niste amici de al iubitului tau ia-l de mana de preferat unul care arata bine altfel te faci de ras