| Jose21 a întrebat:

Buna all.De ce ma tot gandesc in fiecare zi la un tip de care imi placea acum cateva luni de zile si cu care am vb cam vreo 3 luni pe mess si ne-am si intalnit o data fata in fata dar la scoala, pentru ca atunci cand m-a fost invitat in oras chiar nu aveam cum sa ies (trebuia sa plec in alta parte)bine dar dupa ce ne-am intalnit atunci in liceu(el ma stia pana atunci doar din poze)nu am mai vb deloc iar cand ne intalneam eu nu il mai priceam pentru ca nu stiu nu mai aveam curajul, mai ales ca o data cand l-am salutat nici nu mi-a raspuns nu stiu poate nu a auzit sau nu m-a vazut ca era cam "aglomerat". Ideea e ca eu i-am zis atunci ca il plac pe mess, dar mai e faza ca l-am mintit in privinta clasei in care sunt adica in loc de 12c i-am zis 12 e adica litera am schimbat-o, asta pentru ca clasa mea e in acelasi corp de liceu unde e si a lui(am facut asta pentru ca na nu voiam sa ma caute pana nu il cun mai bine etc). Stiu ca am scris cam mult si poate si cam incoerent, insa in final intrebarea mea e de ce nu l-am uitat de ce ma gandesc la el, sincer ma doare capul, nu mai pot. Mie nu imi mai place niciun baiat la toti le gasesc defecte. Nu stiu cum sa fac sa il uit.Au trecut 9 luni de cand nu am mai vorbit, nu pot sa imi explic de ce nu imi pot lua gandul de la el, iar sa ii vb nu mai pot mi se pare atat de strain dar totusi atat de apropiat...nu mai inteleg nimic.De ce ma gandesc numai la el, oricat de mult as vrea sa nu fac asta.Cum sa uit de el?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E draga il iubesti si tu daca ai stii e cand caut si eu o fata sa o iubesc ^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu uita de el. Incerca sa te gandesti la partea buna a lucruli. Il placi orice ai zice. Vrei sa il vezi, si intr-un final ti dor de el.
Minciuna amintit nu ezte grava insa cu sinceritate pedeplina ajungi mai depart. Incearca sa comunici cu el din nou, si sa il saluti(aglomeratia a fost de vina ca nu te-a auzit) si + sarutul aminitit... nu am cuvinte... peste minciuna, salut uitat si sarut. totui a fost ceva legat intre voi. flacara din tine nu s-a stins si trebuie reaprinsa.