| yonel321 a întrebat:

Buna all.sunt baiat am 14ani. vreau sa-mi explicati IN CUVINTE cum pot invata sa dansez? vreau sa-mi explicati in cuvinte, nu spuneti sa merg la dansuri sau tutorial dp youtube. vreau sa-mi explicati cat de cat in cuvinte, daca e greu, si in cat timp pot invata?

2 răspunsuri:
| eaglewatch01 a răspuns:

In primul rind multi inainte(ani).In cuvinte nu cred ca ti-ar putea explica cineva asa de bine incit sa-ti dai seama repede ce ai de facut,depinde de melodie, de ritm, de genul muzical.In general la virsta ta poti face orice miscari vrei, lasa-te condus de imaginatie si de ritm, ar trebui sa fie usor si rapid.Incearca totusi un coleg sau colega, frate, sau o sora care stiu totusi cite ceva in domeniu.

| eaglewatch01 a răspuns:

Scuza-ma,dar baiatul a spus ca nu stie sa danseze, nu sa deseneze.Cel putin asa scrie la mine pe monitor. Putin mai multa atentie te rog.