| yonel321 a întrebat:

Buna all.sunt baiat am 14ani. vreau sa stiu cum scap de pistrui. m-am saturat d ei.va rog mult spuneti-mi cum scap d ei.cu metode mai naturale.si spuneti-mi si in cam cat timp dispar acestia. dau funda.deci chiar am nev!

2 răspunsuri:
| վፀiፀፀ a răspuns:

Nu poti scapa de pistrui. Te`ai nascut cu ei cu ei ramai.Doar daca nu te dai cu fond de ten ca sa ii acoperi ceea ce e cam inconfortabil pentru un baiat.

| daydreamer a răspuns:

Nu exista metode naturiste sa scapi de pistrui, doar cu laser. Oricum, am auzit ca se mai decoloreaza putin daca iti dai cu zeama de lamaie.