| Lana34 a întrebat:

Am 12 ani si sunt intr-a 6...imi place mult de un baiat dar lui stiu sigur ca ii place alta fata si acea fata pe el... sfaturi cum sa o indepartez pe ea de el? si cum sa ma apropii eu de el? dau funda sad

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Practic imposibil daca ei doi se plac/iubesc reciproc si si-au impartasit/declarat sentimentele unul fata de celalalt.Nu este suficient ca sa-l placi/iubesti doar tu, pentru a forma un cuplu este nevoie de minim 2, dar conditia principala este sa se simta atrasi irezistibil.

| Emilian65 a răspuns:

Nu ai ce face. Daca el iubeste alta fata, inseamna ca pe tine nu te iubeste.

| Doub a răspuns:

Sa stii ca la cei 12 ani ai tai esti foarte malefica. Lasa baiatul in pace si tu vezi-ti de scoala.

| paceandlove a răspuns:

Nu poti sta in ccalea dragostei,nu vreau sa fiu rea, invata tu ca ai timp toata viata de baietii, daca ei se plac poti sa faci orice, nu poti sa-i ordoni inimii, fara suparare.

| Smile3 a răspuns:

Doamne ce rele sunteti de mici.
Ai de gand sa distrugi pana si fericirea lui
Ii inteleg pe gay

| TheCuteOne a răspuns:

Dacă aceștia se plac reciproc e imposibil să-i îndepărtezi tu singură.