| anonim_4396 a întrebat:

am 14 si imi place de un baiat rolling eyes. Dar nu stiu cum sa ma apropii de >el:". Ceva sfaturi?big grin

Răspuns Câştigător
| AnoNyMuSeR a răspuns:

Incearca sa iesi in evidenta cu lucruri iesite din comun sau fa cei plc si lui (si eu sunt baiat) bafta!

2 răspunsuri:
| XKidutzaa a răspuns:

Pey nu ii da prea mulat atentie...il mai ajuti din cand in cand, nu il jignesti, te porti frumos cu el...si cel imi important sa nu fi prea obsedata fiinda va vedea ca te poate avea imediat si nu se va osteni deloc crezand ca poate oricine sa te cucereasca.mult succeskiss

| LoseYourself a răspuns:

Stiu cum e. incearca sa fii naturala. incearca sa stai pe langa el dar nu il enerva stand mereu prin preajma...de obicei unui baiat ii plac fetele inocente. eu cam asa sunt. dar ai grijawinking unii cred ca te plac dar sunt vorbe in vand si maine isi vor da deama ca de fapt siau batut joc de tine