| slymshadyro a întrebat:

Buna am 13 ani, oare e normal sa am penisu de lungimea 10cm? tot ma ingrijorez ca e prea mic ce pot face sa creasca?

Răspuns Câştigător
| warriorlegendar a răspuns:

Este bine, dar o sa iti mai creasca!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Zile la parinti sa traga de el, poate poate se mai lungeste vreo 2 3 metri

| cristi62 a răspuns:

Nu,incearca sa ma dai si tu una... cheama si doi vecini sa te ajute, daca nu las-o balta, ca e moarta.

| softkill a răspuns:

Mai da-o si tu la laba sa creasca...

| PissyAndre a răspuns:

Iubitul meu are tot 13 ani si are 16 cm laughing

| PissyAndre a răspuns:

Iubitul meu are tot 13 ani si are 16 cm laughing si am unu in clasa ( cls a 7 a ) care are 1, 80 m inaltime, 70 kg, si se lauda ca are 26 cm penisul laughing