| BadBoYz a întrebat:

Salut la toti am lungimea penisului de 7 cm culcat si de 10cm sculat la varsta de 12 ani este normal prea mare sau prea mic si apropo cum dau si eu funda?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ok.
Marimea normala a penisului, in cazul unui baiat de 10 ani este de 4-8 cm, a unuia de 12 ani, 5-10 cm, a unui baiat de 14 ani, 6-14 cm, a unuia de 16 ani, 10-15 cm si a unuia de 18 ani, de circa 11-17 cm.
Din studii si constatari medicale.

1 răspuns:
| bogdy_7709 a răspuns:

E bine dar pana la primul contact o sa creasca creasca creasca creasa pana la 15 minim eu la 12 ani aveam 11 cm in erectie la 17 o am de 18