| RareshBro a întrebat:

Buna!
Am 13 ani si am o iubita!
Ne cunoastem de cam o luna si suntem impreuna oficial de 2 saptamani cam asa!
Ne spunem mereu ca ne iubim si eu ii spun lucruri dulci si ea spune ca ii place si ca mereu zambeste cand ii spun aceste lucruri!
Vorbim zilnic le facebook si ea spune ca ii face placere sa vorbeasca cu mine!
Marti am fost la film impreuna si ne-am sarutat french de vreo 5 ori intens!
Saruturile french durau cam 30 de secunde fara oprire!
Ea statea pe umarul meu tot filmul,ma mangaia,ma pupa pe nas, pe urechi si ne tineam de mana!
Dar problema este ca ea are 15 ani!☺
Stiu ca e cam ciudat!
Ce parere aveti?
Vreau sa-i fac un cadou de Valentine's Day!
Un cadou special!
Ce sa-i iau?
Ajutor!
Vreau sa vada ca o iubesc mult

Răspuns Câştigător
| TanteMarianne a răspuns:

Uite site-ul asta plin cu cadouri, http://mindblower.ro/......dragostiti
(eu zic sa alegi trandafirul placat cu aur de 24K )

dupa ii mai iei un buchet-aranjeamnet de flori, multa ciocolata. dupa mergeti la voi acasa, iar pe patul tau sau al parintilor sa fie o inima imensa din petale de trandafir de exemplu. si mai flirtezi un pic cu ea va jucati si provocari perverse, iar la final faceti S. si va fi peste multumita

succes...

7 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Si ne-ai povestit toata intalnirea ta doar ca sa intrebi ce cadou ii cumperi?
eu cand nu stiu ce cadou sa fac, procedez in felul urmator: imi ridic usor fundul din pat si il tarasc pana in mol unde incep sa ma uit la toate chestiile si la un moment dat vine ideea.

| Mayar a răspuns (pentru shadow72):

rolling on the floor misto raspuns! Nici ca se putea unul mai potrivit

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Haleleleprietene esti tare la 13 ani sa agati una de 15 bravo frate imi place de tine, continua tot asa poate iti va propune sa faceti sex, ce sa ii iei de valentines, flori si ciocolata

| Emilian65 a răspuns:

In alta parte nu te-a mangaiat si te-a sarutat? Era cazul sa o faca.

| Doub a răspuns:

Mi-e scarba. Ati transformat iubirea in ceva oribil. "ne-am sarutat french"- Si crezi ca ne pasa?

| MyNameIsCata a răspuns:

Virginitatea copile ca vad ca le ai cu fetele.

| Tmb_Barbara_1996 a răspuns:

Buna, daca ti intr-adevar la ea poti sa ii iei o bratara pe care scrie ceva gen "i love my boyfriend" si inca una pentru tine pe care o sa scrie "i love my girlfriend". Este o idee buna pe valentine's day.