| pitikaaa a întrebat:

Buna!
Am 13 ani si am un prieten de 14.Cand ma saruta imi pune mainile pe fundbig grin.Este o problema?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depindethinking Si eu am avut un prieten care se desfasura la fel ca al tau, insa ii permiteam numai cand eram doar noi doi.Nu prea cred ca e bine sa-i permiti cand sunt prezenti si alti prieteni[de-ai tai, sau de-ai vostrii]pentru ca ar putea crede ca esti naiva si ca te lasi manevrata de el.Totusi,daca tu te simti bine cand el face asta, nu cred ca e o problema. Take care!>:d

20 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu este nimic în neregulă.
Pa, pa.

| Rukhsandra a răspuns:

Pai cam asa fac baieti de varsta lui.Nu e nicio problema dar daca te deranjeaza gestul lui vorbeste cu el sa nu mai puna mana pe posteriorul tau.
Dar in general baietilor la place sa pipaie (fund, sani...). Deee sunt baieti... mai zboara si mintea lor si au mici fantezi

| Puf a răspuns:

Cum ai dat de site`ul asta?laughing)
probabil speri sa-ti raspunda un ciopil ca tinelaughing)

| Crisstina a răspuns:

Daca tie iti place, nu vad unde ar fi problema laughing

| Alleee18 a răspuns:

Dc sa fie o problema? doamne.majoritatea baietilor facasta.de obicei cred ca si fetelor le place asta. e ok stai linistita. poate ca vrea ca si tu sa l atingi pe gat pe fata piept sau ceva. pup

| Anileda a răspuns:

Daca tie iti placelaughingrolling on the floor
Nu cred ca ar fi o problema, insa da este o problema, vezi ca dupa sa nu iti puna mana pe altceva, treaba ta.
O zi buna

| UninspiredName a răspuns:

Dc ar fi o problema?raised eyebrows e treaba voastra.
Take care!
Hope I helpedbig grin

| HelpBoy a răspuns:

Depinde de tine.
Daca iti place il lasi daca nu iti placi nu il lasi da poate asa se excita el.

| Lexy_8521 a răspuns:

Nu...Asta inseamna ca in timpul sarutului se gandeste la ceva mai mult. sper ca te-am ajutat... fundita :d?

| DeadlyJokes a răspuns:

Nu stiu tu sa-mi spui e o problema? Pe tine te saruta nu pe mine

| mesSi_7026 a răspuns:

Da, pentru ca nu te respecata crede-ma ca am dormit cu iubitha mea in pat si nu am atinso amn2 find usor dezbracati happy

| Bucuriedeculori a răspuns:

Buna.
nu... este normal
Pa, pa:*

| Mady_1319 a răspuns:

Nu prea mi se pare in regula, ai 13 ani... dar na depinde si de cat timp sunteti impreuna...

| efimash a răspuns:

Nu asta e foarte bine din parte lui si pentru dinsu stii ii mai bine
nu-i nici o problema si acest gest este foarte normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tie iti place nu-i nici o problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebari de copii fara copilarie rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aha, ramai insarcinata happy

| olaa a răspuns:

Normal ca nu! e ceva normal... daca tie nu-ti place ii poti spune... dar daca iti place normal ca nu ai sai spui nimic! bafta incontinuare!:*:*

| alle13 a răspuns:

Pai la 14 ani. mi-se pare si normal draga.ee nu te speria asa e de obicei nu iida voie chestia asta pentru ca o sa se obisnuiasca prost.

| mery_4318 a răspuns:

Nu mi se pare o problema