| rayra a întrebat:

Hey... am 16 ani si nu stiu inca sa sarut? e o problema grava? am mai avut prieten dar inca nu am apucat sa ma sarut... imi puteti pune cum se saruta, ce se face etc? va roog

Răspuns Câştigător
| dedesh a răspuns:

nu nu e problema grava.stai linistitahappy prea multe sfaturi de sarut nu sunt.sarutul vine de la sine.nu poate nimeni sa iti explice pas cu pas, pentru ca poate fi diferit.lasa-te purtata de val.

iti pot spune sa te apropii de prieten, cu gura intre deschisa, si sa va "atingeti" limbilehappyca si cum v-ati masa limba unu celuilalt.happyvine de la sinehappy

oricum bafta!

5 răspunsuri:
| Marcelino a răspuns:

E simplu...Lipeste-ti buzele de ale lui si lasa-te purtat de val.
Nu e nimic grav daca nu sti sa saruti.big grin Nimeni nu s-a nascut cu asta.

| rocsana15 a răspuns:

Sincer nu pot sa iti spun o tehnica anume. Ideea e ca vei vedea atunci ce trebuie sa faci...Trebuie sa stii sa traiesti momentul, in principiu. Nu e o rusine faptul ca nu stii sa saruti, si nici prietenul tau nu trebuie sa stie ca tu nu ai sarutat vreodata pe cineva. Vei vedea ca in acel moment te vei descurca de minune...Lasa-te purtata de valwinking Succes :*

| Misssy a răspuns:

Nui nimiclove struckla mine sa int asa nu mi-am dat seamabatting eyelashessi e usor t lasi condusaa si gtalove strucknu iti trebuie facultate pentru asta

| cremita a răspuns:

Fa cam ce face si celalalt...si oricum in acel moment o sa stii ce sa faci...vine de la sine. pup

| creatza_4775 a răspuns:

Vine totul de la sine dar sa aveti grija sa nu fiti amandoi pe aceeasi parte...adk el spre exemplu sta pe stanga u stai pe dreapta si inverstongue