| yosunteu a întrebat:

Buna!happy
Am 13 ani si de cand aveam 5 am furunculoza. Mama m-a dus la doctor si mi-a dat pastile, antibiotce, unguente, creme...de toate!
Faza e ca de la atatea bube am numai semne pe coapse, pe spate, intre picioare, pe fese. Oare or sa dispara semnele? Mi-ar fi rusine sa fac dragoste si persoanei cu care o fac sa ii fie scarba de mine...sad si nici macar costum de baie sau pantaloni scurti si maieuri nu pot purta.

2 răspunsuri:
| Bogdan1o a răspuns:

Nu-ti face griji, nu ai dc sa iti fie rusine
cand vei ajunge la acel pas persoana aceea va stii deja cauza acelor semne
o sa fie binewinking

| Felys a răspuns:

Din pacate nu prea dispar definitiv acele semne,si sotul meu are cateva,nu multe dar sunt si vor ramane vesnic,acum nu stiu cat de profunde sunt ale tale,probabil ca unele doar prin operatie estetica vei reusii sa le elimini complet, persoana care te va iubi va trebui sa nu bage de seama acele semne, sa iti iubeasca sufletul, comportamentul, nu semnele