| anonim_4396 a întrebat:

am 14 ani iar noul meu prieten 16...si nu stiu ce sa fac.m-am cuplat cu el de cateva zile necunoscandul prea bine...si toata lume imi spune lucruri urate despre el ca ii vagabont ca vrea doar sa se culce cu mine(intr-adevar nu e un baiat foarte cuminte). dar cu mine se comporta foarte frumos:X:X:X... dar dupa ce ne'am cuplat a insistat foarte mult sa ma duc la el ca sa povestim (ca nici nu se atinge de mine) iar eu la'm refuzat si a spus ca ma pot duce cand vreau...sunt atat de confuza de unde imi dau seama ce vrea de la mine?cryingcryingcryingHelp my pls

10 răspunsuri:
| mikutzzza1000 a răspuns:

iti dai seama daca vrea doar sa se culce ca tine din comportamentul lui, fii atenta cum se comporta ca tine, doar uh iti poti da seama ce vrea de la tine. Daca aduce vorba despre sex spun`i ca u nu esti pregatita si ca nu sti daca vrei sa-ti incepi viata sexuala... daca o sa comenteze sau o sa incerce sa te convinga sa o facik el e clar ca asta vrea de la tine. Vorbeste cu el despre sex, spun`i ce simti, si o sa-ti dai seama daca tine la tine in functie de cum reactzioneaza elwinking

| Andreia1 a răspuns:

Pai heii. asculta oleaca aicea big grin. daca e frumos si este dorit de toate fetele si el este cu tine ce crezi ca invidiosii iti zic tie" hei bafta. tine'o tot asa" nu. :d. ei zic lucruri despre el posibil adevarte doar ca sa te faca confuza si sa te desparti de el pentru a`i da cale libera fetelor. si stai linistita orice vaagabond se indragosteste big grin. ca tot baiat e. si so` luam pe partea aialalta daca el se poarta frumos cu tine poate fii si ca vrea sa-ti castige increderea pentru a te culca cu el. dar tu nu te lasa mai prejos. o data ce te intreaba asa ceva poti sai dai liber. ca exista baieti in toata lumea. Succes

| eugem35 a răspuns:

Nu asculta ce spune gura lumi dar ai grije nu te culca cu el asa din prima vezi si tu cum se comporta si dupa. fi atenta sa nu il pierzi dar ai grija sa nu fii una din femeile pe care le adauga pe lista lui ca find f... uuuu. t. ma intelegi

| SnicK a răspuns:

Sper ca iti dai seama ca... un baiat nu se comporta urat cu fata pe care i place.

| elamit a răspuns:

Pur si simplu raman mask cand aud cum baieti de 14, 15 ani nu vb decat de sex, daca el doreste sa faca sex cu tine dai tu papuci inainte sa-ti dea el.

| doc a răspuns:

Ma voi ati auzit si de scoala? sau doar sex iubire dragoste etc Ce dracu sa se culce cu tine ca abia si-o gaseste in pantalonilaughing lasati dracu prostiile astea si puneti mana pe o carte si cititi ceva co sa ajungetoi retardati de la atata sex si iubire. de la 20 de ani in sus o sa aveti timp sa faceti si sex pana va plictisiti

| ary a răspuns:

Voi chiar ati uitat sa mai copilariti?

| Blosssom a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa te duci.Sunt convinsa ca vrea doar... tu esti inca mica si nu e bine sa-ti incepi viata sexuala. Ai grija!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doc! ai punctat foarte bine ce era de spus, dar cum tinerii din ziua de azi se grabesc de parca pierd trenul nu vei avea nici o sansa sa ii trezesti...

| jizabell a răspuns:

In primul rand ar trebui sa te ocupi de scoala(gramatica ta e mortala)si nu intr-un sens bun...straight facedaca iti plac baietii "vagabonti" si rai ar trebui sa suporti si consecintele.si chiar crezi ca daca te duci la el nu o sa incerce nimic?laughingmai ales dupa cateva zile.raised eyebrowse clar ce vrea.acum e la alegerea ta daca o sa te desparti de el sau nu...