| PufarinaUcigasa a întrebat:

Help me, please! Sunt impreuna cu un baiat de o luna! Spunea ca ma iubeste si chiar mi' o arata! Dar de cateva zile se comporta ciudat cu mine [ vb altfel, se enerva repede, era ff ciudat], si cand ne'am intalnit ieri cand am iesit de la scl el nu ma baga in seama deloc, vb mai mult cu alte fete [colege de ale mele]! Mi se parea ciudat deoarece inainte se purta mai frumos cu mine asa ca aseara l'am intrebat daca mai vrea sa continuam relatia asta, si el a zis ca daca vreau si eu, mai continuam daca nu ne despartim, simteam ca vrea sa se desparta de mine dar nu stia cum sa imi spuna, spunea doar ca stie cate eforturi am facut pentruel si ca nu vrea sa ne despartim, eu am insistat pana mi-a sp ca ca sa cuplat cu o alta fata straight face! Eu am ramas wow straight face. L'am intrebat ca dc sa cuplat cu ea daca era cu mine si imi spunea ca nu stie straight face! I'am sp sa aleaga intre mine si ea, la fel a spus ca nu stie straight face! A sp sa nu mai pun status "te iubesc X' ca o sa il vada ea, sa nu ne mai intalnim o vreme si mie nu mi-a convenit asa ca a sp ca luam o pauza scurta pana se hotareste ce o sa faca! A zis ca o sa mai vb ziua, exact cum vb inainte dar nu prea cred ca ne vom impaca deoarece il cunosc prea bine si mi-a sp ca o iubeste si pe fata aia! Cum pot sa il uit? Cum sa fac sa nu ma mai gandesc la el? Dau funda la cel mai bun raspuns si restul voturi! Ai chef de misto, du-te in alta parte!winking

Răspuns Câştigător
| jerrygabrielle a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa suferi pentru cineva care nu merita...si in plus a fost o relatie de 1 luna nu de cativa ani... Sfatul meu este sa nu te mai gandesti la el si sa iti dai seama ca nu merita nici macar sa il mai privesti in ochi.

2 răspunsuri:
| serendipity8300 a răspuns:

Foarte simplu unu e un idiot si nu stie sa aprecieze ce are
doi nici o fata nu merita o asemenea umilinta nu-mi spune ca ma iubesti ca vede amanta
trei drept pedeapsa poti iesi si u cu altcineva sa vada si el cum e, dar ai grija spune-i ca daca tot luati o pauza ai vrut si u sa incerci ceva mai bun

| m4n1ak a răspuns:

Fata eu ce sa zic, daca nu stie "pe cine sa aleaga" si spune ca inca vrea sa fie cu tine, nu stie, e clar ca ii place mai mult de aia.Cum sa uiti de el? Iesi cu prietenele la suc, prin parca cu rolele, distreazate, De uitat? nu vei uita prima iubire nu se uita nici dupa 10 ani.Cauta al prieten si vei vedea devil poate o sa uiti poate nu, nu stiu fa cum vrei big grin (parerea unui baiat)