| Asdfg123 a întrebat:

am 14 ani si acum cateva zile mi-a venit menstruatia pentru prima data. Inainte sa imi vina, ma masturbam clitoral foarte des.
Intrebarea mea este daca ma pot masturba si in timpul menstruatiei?
Imi puteti da niste sfaturi, pentru a avea orgasmul Mai puternic si pentru ca placerea sa dureze mai mult?
Va rog, fara raspunsuri la misto.
Va multumesc happy

Răspuns Câştigător
| LexiEla a răspuns:

Te poti masturba si in timpul menstruatiei, dar avand in vedere ca e vorba de sange si nu e igienic, nu cred ca o sa vrei sa faci asta.
Pentru a avea organsm mai puternic eu zic sa incepi lent si sa maresti rapiditatea pe parcurs. Te poti uita la niste videoclipuri (de.alea pentru adulti

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

1. Da. Ai grijă mare la igienă!
2. Nu am. Fiecare o face altfel. Încearcă să vezi dacă poți avea orgasm multiplu sau squirt.

| FaraNumePls a răspuns:

Ei știu că atunci când îți vine (ca sa zic așa) nu trebuie să te masturbezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Menstruatia nu are legatura cu masturbarea, deci te poti masturba fara grija si in timpul menstruatiei. Insa e bine sa ai foarte mare grija cu igiena. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te si f.ti cand esti pe stop. Ce treaba are una cu alta?

| DorelGagicaru a răspuns:

Daca ai 14 ani si esti bortoasa nu fi stupida convinge.o pe mata ca te.a nascut gravida

| ChircaNNNNNN a răspuns:

Baga-ti un deget in cur in acelasi timp!