| FloryTrandafir a întrebat:

am nevoie de niste sfaturi...sunt clasa a 9a si am cunoscut un baiat foarte dragut, este de gen foarte linistit si e mai mare ca mine cu un an.
Vreau sa il cuceresc incet incet si nu stiu cum sa fac asta.
Acum el va mai ramane un singur an in liceu si va da-ti seama ca am foarte putin la dispozitie.
Va rog ajutati-ma cu niste sfaturi, este important pentru mine nu as dori sa il pierd inainte sa il cuceresc, sunt sigura ca si el ma place doar ca ii este sigur rusine sa recunoasca.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Aly28 a răspuns:

Bunahappy
Daca el este mai mare,si ai cat de cat tangente cu el,gen il salutilaughingil poti intreba cum sunt anumiti profesori,daca te poate ajuta la o materie,iti poate explica un ex ceva,la un suc,si asa vb cu el mai mult, si il faci sa se indragosteasca de tine, chiar daca e timidbig grin

1 răspuns:
| Andarock a răspuns:

---> Trebuie sa te bagi in vorba cu el, sa stai cat mai mult prin preajma lui si sa incerci sa-l cuceresti. happy

---> Numai bine! puppy dog eyes