| anonim_4396 a întrebat:

Buna am 14 ani si mie imi place de un baiat de 15 ani el este cu mine in aceas clasa iar la inceputul anului scolar el mi-a cerut nr meu de telefon asta find de fata cu colegi nostri care radeau iar pe parcurs el a continoat sa imi faca avansuri dar nu stiu in ce masura au fost adevarate sau vroia sa faca misto de mine iar de la un timp nu prea ma mai baga in seama iar eu nu stiu ce sa fac cum pot sa ii arat ca m-am indragostit de elcryingcrying

Răspuns Câştigător
| Btf a răspuns:

Pai.in primul rand.cred ca ar trebui sa vbesti cu el.adica.nu ceva in genul ca "imi place de tine. vrei sa ne combinam?". asta categorik nulaughing

incearca sa-l faci sa inteleaga ca il placi. da`i mai multa atentzie, vbiti prin mesaje, la scoala. fa`i avansuri. una alta...doar nu o fi atat de batut in cap incat sa nu`si dea seama nu?happy

2 răspunsuri:
| radu a răspuns:

Pai mai trimitei si tu niste mesaje intreba-l ce mai face si il inviti in oras daca nu o face el pana una alta. ii da mai multa atentie decat ar fi normal si chestii din acestea

| gimibogdan a răspuns:

Mihaela! inca nu'i cere prietenia ca poate mai tarziu ai sa regreti foarte mult, daca ti'a facut avansuri poate el vrea alceva de la tine, nici de cum prietenia.Ai grija foarte mare.