| anonim_4396 a întrebat:

Buna oare dc in continuare sufar dupa o persoana care nici macar nu stie ca il yubesc si nici nu ar putea sa simta ceva vrodata pentru mine oare dc sufar ca o proasta dupa el stind ca nu pot fi nici o data cu el oare dc dumnezeu e asa crud cu unele persoane eu am 14 ani si m-am indragostit de un coleg de clasa pentru ca el a vrut sa faca pe colegi nostri sa rada el spunundumi ca e indragostit de mine si a continoat cu glumeledar in timp am descoperit pe parcurs ca a fost o simpla gluma cum sa fac sa nu il mai iubesc? oare cum

Răspuns Câştigător
| M4RC3L a răspuns:

Te gandesti ca nu ai dupa cine sa suferi, si cauti unu pe care sa il iubesti si el sa te iubeasca la fel si il arati si "colegului". lumea e plina de baieti!

3 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Singura ai raspuns, il iubesti ca o proasta!

| nightwish a răspuns:

Prin chestia asta trec si eu si stiu cum te simti. Dar cu cat incep sa-l uit mai mult cu atat il iubesc si mai mult chiar daca o relatie ar fi imposibila intre noi.Incearca sa treci peste asta cumva!:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu il mai bagi in seama