| MyChemicalRomance a întrebat:

Hi...am si eu o "problema"
Imi place de un baiat de la mine din clasa (e mai popular, adica cam toate il plac)si la inceputul anului am aflat ca ii place de mine, vorbeam des pe mess si chesti, dar cand suntem fata in fata nici nu ne salutam, adica ne uitam unu la altul, zambim dar nici un cuvant.
Mie imi placea sa il mai fac gelos cu uni colegi, dar nu intreceam masura, dar si el o facea. De la un timp, se cam da la o colega de-a mea(ea il place mult) si tot o striga in ore, se tine dupa ea in pauza, dar numai cand sunt eu de fata...de atunci nu prea mai vb nici p mess. crying
Ciudat e ca mie chiar imi plc ed el, dar nu mai stiu el ce face, adica ma gandesc ca si-a dat seama ca il plac, dar sa fie atat de bou inkat sa ma faca sa sufar?
ca a vazut ca ma doare atunci cand el intrece masura cu fufa aia laughing.
Deci ce credeti?

Funda si voturi :*

Răspuns Câştigător
| Stefania96dfg a răspuns:

Poate ca daca a vazut ca vrei sa-l faci gelos, a inceput si el! Daca nu mai vb nici pe mess inseamna ca nu stie ce sa-ti zica sau nu mai are ce vb cu tine ori nu il mai interesezi! Uni nu isi dau seama ca ii placi decat dupa ce le spui! Nici daca te "bati" cu iubita actuala la scoala pentru el nu-si dau seama ca ii placi! Oricum ar trebui sa risti si sa-l intrebi direct pe mess daca e intrat! Incepe cu ceva usor sa nu-si dea seama si apoi intreaba-l! Sper ca te-am ajutat