| DeeDee_9541 a întrebat:

am 14 ani si si v-as ruga sa nu luati in ras intrebarea mea; poate vi se pare o varsta banala la care ar trebui sa ma joc cu papusi alte chestii din acestea dar timpul trece iar copii care erau o data nu mai sunt. Din ce in ce mai multi adolescenti vor sa isi inceapa viata sexuala. De ce? Pentru ca sunt prosti. Acesta e raspunsul. Cu putin timp in urma unul dintre prostii de care v-am vorbit mai devreme mi-a dat un sit spunandu-mi ca poate imi va folosi candva. El era ceva de genul- cum sa spargi o parola de yahoo messinger ( sau ceva de genul). Am intrat din simpla curiozitate dar acel sit nu era despre cum sa spargi o parola si despre filme porno si alte prostii din acestea, desidur, toate insotite de imagini " sugestive". Din curioazitatea varsei am dat pur si simplu pe unul dintre filme. L-am vizionat. Nu pot spune in cuvinte ceea ce am simtit in acel moment. Dar de atunci pur si simplu nu mai pot accepta ideea ca parintii mei au facut si ei sex. Mai ales pentru ca mama mea a pierdut 6 sarcini deci au facut sex de cel putin 6 ori. Pur si simplu nu pot accepta! Oare mama mea e si ea o curva la fel ca celelalte? ea, care este total impotriva parintilor care nu issi educa corespunzator copii si care ii scapa de sub mana? ea, care nu suporta golanii? ea?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Cum poti sa spui asa ceva?! Mama ta a intretinut relatii sexuale cu tatal tau in cadrul casatoriei; nu o poti numi curva! Si, crede-ma nu toti oamenii fac acel tip de sex care il vezi tu pe site-uri! Oamenii care se iubesc si care sunt casatoriti fac dragoste! Analizeaza lucrurile cu tact si nu te ma grabi sa vorbesti asa urat despre mama ta.

pa, pa.

28 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Doi oameni care se iubesc fac dragoste, nu sex. Si este ceva foarte frumos, foarte placut, care le sporeste iubirea si ii face fericiti. Nu, mama ta nu este o curva, este o femeie normala care s-a daruit barbatului iubit. Iar asta este una din minunile vietii, posibilitatea de a ne darui trupul celui sau celei pe care il iubim.

| Libelle a răspuns:

Am trait s-o vad si pe-astalaughing
pai tu fata mamii cum crezi ca te-ai nascut?
e o chestie normalaaaa...
si tu o sa faci sex, da cu un baiat, poate cu mai multi la viata ta.
si tu o sa faci ce-ai vazut in filmu respectivlaughing
nu`i nimic anormal.
cum poti sa zici de maikata ca e curva?
pai tu stii ce inseamna aia?
curva e o femeie care satisface placerile barbatilor pe bani, sau alte profituri, chiar de placere.
pe cand mama ta...il iubeste pe taicatou, si nu se compara
practic cu el face dragoste. e altfel decat c-ai vazut tu.
elea sunt fara sentimente fara nimic.
niste porcarii de fapt.
scapa de ideile astea absurde.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Sa sti tu, ca nici un copil nu-si poate imagina parintii facand sex! Dar asta-i rostul vietii- proceerea! Ai avut un soc vizual acum, dar o sa-ti treaca si cu anii o sa accepti ceea ce este normal.Viata sexuala este normala, dar nu la varste atat de fragede si nu in promiscuitate.Sexul facut din dragoste este ceva divin! Asteapta sa mai cresti.

| Cătălina a răspuns:

Scumpa mea, ceea ce ai vazut tu in acel film este regizat de la inceput pana la finalul final.Acei oameni pe care i-ai vazut tu acolo se numesc actori, iar ei sunt platiti sa faca asta. Nu iti inchipui ca si parintii tai au facut toate cate le-ai vazut.In primul rand ei doi sunt casatoriti si ceea ce au facut ei se numeste dragoste, nu sex, draga DeeDee.

In al doilea rand nu iti insulta mama in halul acesta, pentru ca e un pacat extrem de mare sa o hulesti asa. Nu e pacat sa faci dragoste in cadrul casatoriei, dimpotriva, e ceva foarte placut mai ales cand ei se iubesc.

Eu zic sa nu te mai uiti la asemenea tampenii, pentru ca iti vor intuneca mintea si nu vei mai judeca limmpede.Vei vedea, cu cat vei creste mai mult, vei intelege si mai bine tot ce se petrece in jurul tau.

Numai bine!

| madalicious a răspuns:

O, nu! Esti nebuna? Mama ta e casatorita cu tatal tau, cum sa o faci curva? Ea te-a nascut, te-a educat, te-a crescut, ti-a dat sa mananci, si tu o faci curva?! Lol, ce fel de copil esti?

Si tu stii ca daca mama ta nu facea sex cu tatal tau, tu nu existai?
In plus sa faci sex, este ceva absolut normal! E ca si cum ai manca, ai dormi, ce ti se pare asa scarbos, la a oferi dragoste intr-un mod mai intim?! Sincer, eu nu vad nimic scarbos in a face sex/dragoste, desi inainte vedeam ceva scarbos fie si intr-un sarut.

Acum esti mica, si nu prea stii, tu de alea alea, dar cand o sa te faci mai mare, si o sa-ti gasesti un prieten, o sa simti anumite placeri, cu prietenul tau, si nu o sa mai zici, prostiile astea.

Deci, data viitoare cand mai vezi un film porno, gandeste-te de 2 ori inainte sa sari ca arsa si sa gandesti pripit!

| Damian a răspuns:

Măta nu e curvă! Ce naiba ai?

| Lora a răspuns:

NU te inseli groaznic si-mi pare bine ca nu esti interesata sa afli cum e in viata reala sa faci dragoste la o varsta atat de frageda ci dimpotriva ti se pare scarbos, deci sa revenim mama ta nu e nici pe departe "curva" ci cu trecerea timpului organismul are niste indivizi numiti hormoni care isi fac veacul inauntru nostru, cand acesti indivizi iti acapareaza corpul si mintea atunci organismul are nevoie de mangaierile celui drag, mangaieri transformate mai apoi in dragoste.Intr-un cuplu exista intotdeauna apropieri n-are de ce sa ti se para anormal, gandeste-te la urma urmei ca asa ai aparut tu. E normal pentru ca asa a fost facuta lumea ca barbatul si femeia sa se iubeasca si sa se inmultzeasca! O zi buna

| Any_2443 a răspuns:

Exact asa gandeam si eu cand aveam vreo 5-6 ani. Dar iti spun sigur ca o sa vina o vreme cand o sa vrei sa o faci. Dupa ce o vei face prima data, a2a oara o sa vrei neaparat apoi o sa vrei tot mai des.Si stai tu linistita ca mama ta nu a facut-o doar de 6 orilaughing Cand vei fi de varsta mamei tale nu vei mai gandi asa.Sexul e ceva placut(facut cu persoana pe care o placi) si mama ta nu este o curva. Daca faci sex asta nu inseamna ca esti curva.La varsta mamei tale sexul este o nevoie fiziologica. Sper ca ai inteles totusi ceva din ce ti-am spus.Iti vei da tu seama mai tarziu

| traficanta a răspuns:

Nu.ca tu esti nebuna.zau.

| Delete a răspuns:

Nu is prosti aia din jur esti proasta tu daca vorbesti asa de mama ta si despre sex sexul e o mare placere care nu o poti inlocui cu nimic si sunt sigur ca o sa faci sex si o sati placa si o sati schimbi toate gindurile astea prostesti.

| Nirvana a răspuns:

Pornografia manjeste cu noroi dragostea.Parintii tai, ca si alti oamenii au facut dragoste. Sa nu iti imaginezi acum ca parintii tai sunt actori de filme porno sau practicanti de pozitii sexuale cat mai "extravagande". Sexul e minunat daca e facut cu persoana care o iubesti. Pornografia este o insulta adusa sexului. Nu te mai uita la prostii de genu. Iti umpli mintea cu bazaconii.

| ☣ JoHNnY ☣ a răspuns:

Cum pai sa zici ca persoanele care fac sex sunt proaste? Nu judeca ceea ce nu stii. Esti inca mik. Cand ai sa cresti o sati schmbi parerea sunt ff sigur

| Irmmma a răspuns:

Buna! Sincer, foarte urat din partea prietenului tau dar am vizionat si eu unul din acele filme si chiar la inceput mi s-au parut o prostie (am gandit la fel ca tine)! Sa faci sex e ceva normal, pentru parintii nostri.Chiar daca sa pierzi 6 sarcini e totusi mult! Deci, nu lua lucrurile asa! Poate cand o sa fii mai mare o sa vezi viata cu alti ochi si nu o sa gandesti asa!
Bafta oricum!
Fundita?batting eyelashes

| Mihaela_1499 a răspuns:

Buna.
Eu zic sa ramai la papusi ca in domeniul asta nu te prea pricepi:-s.
Deci, curva inseamna o persoana de sex feminin care intretine relatii sexuale pentru bani.
Off off, crede'ma ca mama ta a facut sex de mai mult de 20 de ori.
Nu stiu mi se pare ca esti prea mica ca sa intelegi aceasta parte a vietii, pentru tine viata sexuala inseamna doar placere si penisul o chestiune scarboasa, ps : sa nu imi zici ca nu e asa ca imi dau seama din cele zise de tine.

O sa cresti si o sa iti dai seama de prostiile zisevacum.
Cu drag, Diana.

| fetita97 a răspuns:

Salut...nu stiu de ce zici ca e curvastraight face ea a facut sex doar cu tatal tau dar nu cu primul care ia aparut in cale, a pierdut 6 sarcini sad imi pare foarte rau, curva e acea care se culca cu cineva pentru bani si cu diferite persoane, cum poti sa zici asa ceva dupa ce ea a pierdut 6 sarcinistraight face

| Cursed SeaL a răspuns:

Oamenii aia sunt platiti sa fc asa ceva, sa suga. sa linga si alte chestii, sexul in familie (parintii mai exact) nu e asa e doar sex fara supt fara lins fara etc, astia mai tineri sunt tineri na. nu ai ce le face si in plus cine stie ce fel de film ai vazut tu.

| daniel_3185 a răspuns:

Doamne, cum poti sa zici asa ceva, poti as faci si 20 de copii daca esti casatorit si se iubesc oamenii, esti curva daca nu esti casatorita si faci sex pe bani

| AngelTears a răspuns:

Doamne fereste cum o poti face asa pe mama ta... a facut sex pentru. ca isi dorea un copil dar probabil cand a vazut toate cele 6 sarcini ca sa zis asa au esuat a simtit si ea o durere in suflet ca nu avea un copil si si-a mai dorit unul macar acesta sa traiasca

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta cu sexu mi se pare si mie la fel dar ca papusile crede-ma ca ma joc si eu si am 13 ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei nu e o curva daca nu facea ce ai vazut tu in filmul porno nu erai tu acum in viata...siu eu am simtit odata asta si sunt mai mik decat tine dar crede-ma ca dupa ce baietii mi-au facut sugestii am inceput sa am alta impresie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing daaaa. ea. ea.
chiar ea. o facut si ea sex nu te teme.
oral anal de toatelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai mai du-te si cresti si mai revino cand crapi! copil nesupravegheat de parinti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate da poate nu dar in general persoanele de gen feminin sunt niste curve
nu in sensul rau al cuvantului.de exemplu atunci cand o femeie se marita e posibil ca tot ce ai vazut in acel filmulet sa se intanple
poate iti pui intrebarea de ce chiar trebui sa se intanple, exista si raspuns.deoarece sotul acestei fete femei cum vrei sa-i spui e pusa la un momendat obligata sa faca multe lucruri care ea poate nu si le doreste dar in general femeile trebui sa fie supuse omului.si in general in familie se intampla foarte multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da tu cati ani ai...cum poti sa zici ca a facut-o de 6 ori. a facut-o de cand s-au casatorit. i ceva nromal sa o faca nu-i curva daca a facut-o cu tactu... i curva daca o face cu tattu si toti vecini tai.ai sa fi si tu mare si ai sa ai sot atunci ai sa vezi de cate ori o sa faci sex cu el si ai sa iti schimbi parerea

| PureCherry a răspuns:

Hhaah buna asta! Doamne! dar pe tine cu crezi ca tea conceput! est normal!

| DeeDee_9541 explică:

Eu nu ma refeream la oamenii care fac sex/ dragoste ci la fetele si baitii care nu isi treiesc copilaria pana la sfarstit si fac asta doar pentru a se da mari (cunosc copii din astia tampiti) nu neaparat pentru ca vor asta.

| Maruana a răspuns:

Fata uite eu am 11 ani si in legatura cu intrebarea ta ..sunt aproape de acord prima oara cand am auzit cei ala sex a fost la scoala si la telenoovele diaalea am vazut si sexul mi se pare ceva sincer si mei putin scrbos...dar fata draga asta-i viata daca toata lumea face o sa ajungem si noi s-o facem deci asta e....si inca un sfat nu te mai uita la filme porno happy laughing