| DhEnNu a întrebat:

Cum imi pot schimba parola la messinger? Funda...

Răspuns Câştigător
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Dii raised eyebrows Bre! asta nu stii. Hai la mine si iti arat! big grin love struck

1 răspuns:
| Vooortex a răspuns:

Buna. Exact asa:

Schimbare Parola Yahoo Messenger

Pentru a schimba parola la yahoo messenger dati click pe yahoo mail sign in.

Introduceti datele voastre id-ul de messenger si parola dupa care apasati Sign In.

Acum sunteti redirectionati direct pe pagina de schimbare a parolei la yahoo messenger.

Acum introduceti la: Enter Your Curent Password – Parola voastra curenta.

La: Choose a New Password – Parola voastra noua pe care o doresti.

La: Confirm Your New Password – Aici mai introduceti inca o data parola cea noua pentru verificare ca nu o gresiti si apasati pe save.

Si gata cam asta e acum aveti o parola noua la yahoo messenger si yahoo mail asta e cea mai simpla metoda si rapida de schimbare a parolei de cont yahoo.

Merit funda?