| Bibitzq a întrebat:

Bună,am 15 ani și acum 2 zile am făcut sex cu partenerul meu.Eram virgină.El nu și-a dat drumul in mine,ci pe mine dar îmi este teamă să nu fi rămas însărcinată. Este posibil așa ceva? Va rog ajutați-mă, sunt foarte speriată

6 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Depinde unde si-a dat drumul. Poti fii mai exacta? Specifica locul/zona.

| Plato a răspuns:

Intreaba-l pe tatal tau, sunt sigur ca are un raspuns bun!

| Andreeush a răspuns:

Acum ești foarte speriată?
Dar când ai hotărât să îți începi viața sexuală nu te-ai gândit la ce riscuri te expui dacă nu te protejezi?

| Bibitzq explică (pentru Andreeush):

Am făcut-o dintr-o prostie...

| Bibitzq explică (pentru Plato):

Nu am tată

| Adry05 a răspuns:

Nu, nu e posibil in principiu daca n-a ajuns sperma in tine, da nu crezi ca e cam devreme totusi la 15 ani? Adica nu stii niste chestii de baza, de ce crezi ca ai maturitatea sa iei o astfel de decizie?