| Sara123q a întrebat:

Bună! I-am făcut un handjob iubitului meu, mentionez ca eram îmbrăcată in pantaloni de trening și a ejaculat pe mine aproape de zona mea intimă. E posibil sa fi rămas însărcinată? Mi-a întârziat 3 zile menstruația. Am grețuri si amețeli! Va rog răspunsuri serioase. Sunt foarte speriata.

10 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da, spermatozoizii trec prin haine

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vai dragă cum i ti imaginezi ca sperma trece prin pantaloni, nici daca erai in chiloti nu existau șanse de a ramane gravida, sarcina se formeaza doar cu ejaculare in vagin atunci există 90 % șanse sa se dezvolte o sarcina, altfel zero șanse nimic, faptul ca ai menstruatie dereglata este din alte cauze hormonale care NU au de aface cu sexul sau masturbarea pe care tu i ai facut o lui. Ce varsta ai?

| Goete a răspuns:

Eu mi-am facut laba in pat si vecina a ramas insarcinata.
Si Maria a ramas insarcinata si n-a vazut barbat, scrie clar in Biblie.
Deci ai motive sa fii speriata, daca habar n-ai de biologie

| VoidEternal a răspuns:

Zero șanse... Doar dacă avea spermă cu cap vidia, atomica, radioactivă.

| helpforyou a răspuns:

A ejaculat pe tine NU in tine.
Deci sanse 0% sa ramai insarcinata.

| helpforyou a răspuns:

Nici daca termina in alte gauri in afara de vagin tot nu ramaneai gravida.

| helpforyou a răspuns:

An nou fericit!
Și să ai parte de multă dragoste în 2023

| Adelina4679 a răspuns:

Nuuuu esti insarcinata. E normal sa-ti intarzie menstruatia nu tot timpul poti avea o data fixa si starile de greata si ametelile sunt din cauza menstruatiei.

| LonelyGuy a răspuns:

Ce întrebare cretină, serios. Voi chiar nu aveți pic de educație sexuală în anul 2023? Se pare că ești același utilizator cu ely793924, deoarece ați pus întrebarea aproape identică.

| CreangaBrad10 a răspuns:

Am patit si eu 2 saptamani am avut intarziere