| anonim_4396 a întrebat:

Buna,va rog sa ma ajutati. Asara am facut cu prietenul meu sex anal.e posibil sa fi ramas insarcinata..Nu si-a dat drumul in mine, m-am dat laoparte inainte cu vreo 2 minute

15 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

De ce faci sex daca nu stii lucrurile astea? Nu ai cum sa ramai insarcinata, dar trebuia sa te informezi inainte. Trist.

| nhgvhyg a răspuns (pentru Elena1234456):

M-am informat, dar fiind virgina..imi este frica si de asta am postat intrebarea, MULTUMESC!

| mona a răspuns:

Nu ai cum sa ramai insarcinata.stai linistita

| SantaAndrei a răspuns:

De la sexul anal NU se ramane insarcinata, NICIODATA. sper totusi ca ati folosit prezervativ, ca prietenul tau sa nu se trezeasca cu probleme

Răspuns utilizator avertizat
| adyii a răspuns:

Nu ai ramas daca nu las in tine deloc nu te speria

| adyii a răspuns:

Cati ani ai daca nu te superi

| nhgvhyg a răspuns (pentru adyii):

17 jumate

| nhgvhyg a răspuns:

Mai de **** este raspunsul tau

| blondyna96 a răspuns:

La sexu anal nu se ramane insarcinata.mi informeaza-te..sunt atatea site-uri.

| missme90 a răspuns:

17 jumate si faci sex anal? sunt curioasa cati ani are prietenul tau. sigur mai mult ca tine.
in principiu nu ramai gravida daca faci anal, decat daca isi da drumul in tine si se scurge sperma catre vagin //

| missme90 a răspuns:

Mai nou asta va mint baietii. sa faceti anal ca nu ramaneti gravide si ramaneti si virgine. doamne. naive sunteti

| Ddf_Stefan_1987 a răspuns:

De la anal nu, dar de la oral poti ramane gravida

| FlorinTanase a răspuns:

Serios? cu 2 minute inainte?laughing))

| kiraaa a răspuns:

Foloseste internetul si pentru a te informa despre sex, moduri de a ramane insarcinata, ANATOMIE, nu doar pentru FaceBook si TPU!