| MariaDdy a întrebat:

Buna! Am 15 ani si sunt fata. Acum cateva ore mi-a intrat multa sperma in ochi. Am clatit cu apa calda de cateva ori dar degeaba.Am ochii rosii, ma ustura rau, si cred ca s-a umflat putin.E nevoie sa fac ceva sau trece de la sine? Nu mai suport usturimea...

13 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Du-te la farmacie

| CristiDinBucuresti a răspuns:

15 ani nu este varsta ideală pentru sex, faci păcate grave si Dumnezeu nu este de acord cu ce faci tu, ai scoală de ce nu iti ocupi timpul citind si facîndu ti lectiile?

| MariaDdy explică (pentru CristiDinBucuresti):

Crezi ca ma intereseaza de Dumnezeu si de religie? Daca ma iau dupa biblie, trebuie sa fac sex dupa casatorie. Cine asteapta pana atunci? NIMENI!
De ce sunt oameni credinciosi care mor de boli, si oameni atei care traiesc bine? De ce nu mai sunt miracole in fiecare zi, ca acum 2000 de ani, dupa cum spune in Biblie?
Pentru mine dumnezeu este egal cu zero, nimic mai mult decat un personaj intr-o carte SF.

| Violleta2022 a răspuns:

Fugi la spital si spune-le ce ti-a intrat in ochi, ca te ajuta ei!

| MariaDdy explică (pentru Violleta2022):

Sunt intr-o vacanta in alta tara, si nu am asigurare medicala. Aici costa cateva mii de lei doar sa chemi ambulanta, dar sa te duci intr-un spital cu o problema...

| Violleta2022 a răspuns (pentru MariaDdy):

Deci tu te prostituezi la 15 anisori intr-o alta tara?
Este simplu: mergi al primul politist intalnit si ei te duc la spital de urgenta fiindca esti copil mic si probabil violata si forata sa se prostitueze pe strazile din orasul respectiv.

| MariaDdy explică (pentru Violleta2022):

rolling on the floor Crezi ca ma prostituez? Nici macar nu merita. Daca imi fac OnlyFans fac 50.000€ pe luna pe puțin...

Ce fac eu cu un baiat fac pe gratis, si nici macar nu e roman.

Si scuze ca am raspuns tarziu, am timp doar seara.

| Hammurabi a răspuns:

Nu cred că te ustură prea rău dacă ai avut răbdare să stai să-ți faci un cont nou pe TPU și să postezi și întrebarea. laughing
Mai bine sunai la urgențe și îți explica asistenta de acolo ce să faci, decât să trollezi pe aici.

| MariaDdy explică (pentru Hammurabi):

Ma ustura astfel incat sunt nevoita sa clipesc la 2-3 secunde.Nu este cazul sa sun la urgente, pentru ca nu imi pune viata in pericol, si mai iau si amenda.

Cateva recomandari?

| GeorgeCazan a răspuns:

Tobradex sau Kanamicina; ambele sunt unguente și sunt bune pentru ochii roșii. Poți încerca și Vizic (picături), dar sunt mai puțin eficiente.

Totuși nu înțeleg cum o fată se 15 ani are spermă în ochi...

| MariaDdy explică (pentru GeorgeCazan):

Nu sunt in Romania o saptamana, nu se gasesc picaturile alea aici, am cumparat niste picaturi care se gasesc aici, ieri la ora 12 ziua( ora de aici) si pana acum, la 12 noaptea, a trecut.
Multumesc oricum!

Nu intelegi cum a intrat? Simplu! Jet pe mijlocul nasului si a ricosat in ambii ochi.

| ndrxw22 a răspuns:

Asteapta cateva ore

| Simina_Simina_ a răspuns:

Picaturi pentru ochi.Gasesti la farmacie.