| Valerian_1285 a întrebat:

am 16 ani! nu am facut-o cu o fata nciodata. dar m-am masturbat de multe ori! asta inseamna ca nu mai sunt virgin? sau sa inca mai sunt? deja mi se pare banal sa ma masturbez, cum as putea scapa de chestia asta? mersi anticipat

4 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

Moral tot virgin esti si o sa fi pana o sa ai prima penetrare propriu zisa.

| ionika17 a răspuns:

Da, mai esti virgin. Daca vrei sa scapi de chestia asta ocupa-ti timpu cu altceva, s-au cautati o iubitawinkingSuccestongue

| BomboanaCuCaramell a răspuns:

Pai sfatwl mew ar fi sa astepti sa o faci cu cineva pe care o sa iubesti, nu kw prima tarfa care iti pica in mana. si daca ti se pare banal de ce o mai faci? ca nu mori daca nu te masturbezi zilnik. ai rabdarewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste mai multe aici http://www.orthodoxphotos.com/readings/trupul/masturbarea.shtml