| daniela_2952 a întrebat:

Am 16 ani si am facut sex anal neprotejat cu prietenul meu. Pot pati ceva?

Răspuns Câştigător
| Ruxii a răspuns:

Poti capata niste infectii serioase sau negi anali. de acum incolo protejeaza`te. Chiar daca nu poti ramane insarcinata asa, nu inseamna ca nu sunt pericole. Citeste mai jos. Fundita? :D

http://www.csid.ro/......a-6747278/

http://www.csid.ro/......e-5986374/

17 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca el are o boala cu transmitere sexuala, e foarte posibil sa o fi luat si tu (sifilis, gonoree, HPV, HIV, hepatita B, C).

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Da, pe la 18 o sa o faci cu animalele. Te-ai cam grabit, nu ti se pare?! Si nu n-ai ce sa patesti! A, si daca cumva iti trece prin minte ca ai putea fi insarcinata, iti zic eu ca nu ai cum sa fii, decat daca ai vreun uter in loc de intestinul gros.

pa, pa.

| Азбука a răspuns:

Da, posibil sa-ti placa si sa devina obisnuinta.

| lovenotsex a răspuns:

Da poti sa te ranesti. Dar sa ramai insarcinata nu se poate pe cale anala. Dar parerea mea ca si a Érotique conseils cred ca te-ai c-am grabit. Dar prb ta si bafta.

| andreea_9470 a răspuns:

Ti se deformeaza funduletzullaughing

| Cretaker a răspuns:

Enjoy your aids.

| cosmina16 a răspuns:

Daca te referi daca ramai insarcinata nu, nu vei ramane

oricum sexul anal este foarte neigienic

| Mihaic93 a răspuns:

Da, poti naste prin cur.

| Shinen a răspuns:

Nu. Dar ti se pare normal sa faci sex anal. la 16 ani?happybig grin

| Laura a răspuns:

Rămâi însărcinată și naști pe gură.

| ilincamariusbogdan a răspuns:

Daca prietenul tau are vreo boala venerica sau cu transmitere sexuala da.

| dascalu_7622 a răspuns:

Normal fetito! credeti ca gata, placere si atat, toate au consecinte! la dracul cu fetele, ai 16 ani! esti copil! sunt atatea boli.

| SexyFoxxx a răspuns:

Ti se urca sperma la cap laughing asta daca nu ti s-a urcat dejawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nu patesti nimic el pote face o infectie, sunt multi microbi in anus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar nu te-a durut in funduletz cand ti-a bagat-o? ca eu am auzit ca doare rau...

| Addicted_3381 a răspuns:

Insarcinata in niciun caz nu vei ramane. dar daca el sufera de vreo boala. da-ti seama ca o sa tragi de pe urma lui.

| Pufarinaaa a răspuns:

Da de ce