| Ana_6967 a întrebat:

Vreau sa imi incep viata sexuala dar imi este frica cand ma gandesc ca chestia aia mare a prietenului meu o sa intre in mine (am vazut-o si m-am cam speriat) el ar vrea sa-i fac si sex oral si sa o facem si anal din prima dar ...Eu sunt pregatita dar ma cam sperie si scula dar si cerintele iubitului

Răspuns Câştigător
| MaeRiAh a răspuns:

CAti ani ai draga? in fine...pai daca nu esti pregatita spune-i-o prietenului tau si sa mai astepte pana esti gata sa iti incepi viata sexuala tongue imi dai te rog fundita puppy dog eyes

18 răspunsuri:
| answer a răspuns:

Fetito, ori esti nebuna, ori vrei sa ajungi curva! Cu asemenea om vrei tu sa iti incepi viata sexuala? Unul care iti dicteaza doleantele lui in pat? Oare nu crezi ca vei fii doar alta de pe lista lui? Crezi ca daca e drumos si mor prietenele tale de el, inseamna ca trebuie sa te sacrifici in halul asta pentru lume? Cred ca nu prea ai parinti p-acasa daca tu umblii cu asemenea persoane si mai si vrei sa fie primul din viata ta! Treaba ta, dar ai o problema, asta sa stii sigur!
Vei plange daca iti duci planul la bun sfarsit; Iar lui nu-i va pasa ca te lasa in lacrimi; va merge dupa altele! Deja are perversiuni in cap, deci e clar ca a fentat destule fete!

| Cosminovici18 a răspuns:

Atunci spune-i ca nu esti pregatita si o sa mai asteptati.big grinbig grin

| nimicaici a răspuns:

rolling on the floor esti taareee!

| Simona a răspuns:

Mincinoasa mica ce esti! laughing
te zic eu lu' mata!hee hee
vezi tu...

| LaMisto a răspuns:

Oral,anal,normal? Inseamna ca o sa ai o experienta nu prea placutahappy pentru prima data.

| GrammarNazi a răspuns:

Răsfoindu-ți profilul și uitându-mă pe răspunsurile tale, se pare că ești clasa a7a, lasă-ne cu „Am 17 ani", gândește-te mai mult la școală și mai puțin la scula iubitului din dotare.

| lory81 a răspuns:

E cu capul draga mea, sa nu te apuci sa-i permiti asa ceva, cum s-o face-ti si anal din prima, prima experinenta ar trebui sa fie ceva frumos, ceva finut, nu sa aiba asa cerinte de la tine, iauzi la el, si oral si anal, ce atceva mai vrea? in loc sa faca in asa fel incat sa te simti tu bine el nu se gandeste decat la propria persoana asa ca fii foarte atenta cu el si cu lucrurile pe care i le permiti de pe acum de la inceput ca dupa aceea o sa se poarte de parca ar avea drepuri asupra ta. parerea mea e ca el ori e macho ori mai are multe de invatat in legatura de cum ar trebui sa se poarte cu o fata.

| arte74 a răspuns:

Mamaaaaa, ce copii prosti

| arte74 a răspuns:

Daca ai deja 17 ani cum zici, deja esti batrana. ar fi cazul sa incepi. poti incepe cu un sex anal. bafta

| SeNoRiTta a răspuns:

Doamne sa mor eu. u chiar esti proasta sau te faci?straight face. bai fata u o cam cauti. auzi la ea cica s`a speriatrolling on the floor... du-te mai fata la el zii baa hai s`o facem, face el ce vrea din tine si dupa aia ne zici, daaa prieteniii TPU. atii avut dreptate. dar u du-te si vezi ca o sa fie jmecher rauwinkingrolling on the floor. nici nu vreau sa`mi imaginez ce`o sa fie cu tine. dar u fa`oooo nu te lasa influentataaarolling on the floor... numai curve maii fratelaughing

| degette_1911 a răspuns:

Ce mare jmecherie,ori incepi acum,ori mai incolo tot o sa o faci,mai bine acum ca sa scapi si u de un stres oare cum o fi,ca nu esti pregatita, asa inveti, dai bataie.hai nu tot din prima, dar a doua oara trebuie tot tacamul

| Deiiuu a răspuns:

Kati ani ai?laughing)

| Anastasia13 a răspuns:

Daca te dai singura de gol ca treci in clasa a 7a, de ce mai postezi intrebari de genul si sustii cu ardoare ca ai 17 ani? Mai ai de mancat pana ajungi acolo.

| Nordic a răspuns:

Deci nu. Sunteti prea tineri. Cand te vei casatori, deja vei fi plictisita de treburile astea. Si aceasta "plictiseala" este si motivul multor divorturi. Si mai ales cum vrea el...e cam tupeist tipul. Sau grosolan depinde cum vrei sa-i spui. Sfatul meu categoric ar fi sa nu faci asta. Femeia nu e o unealta cu care barbatii sa-si satisfaca placerile. Femeia e ceva delicat (desi sunt si femei curve, dar nu asta e ideea acum.) Lasa sexul dupa casaotire. Evident eu ti-am dat un sfat, tu nu esti obligata sa-l urmezi. Numai bine!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia sa ghicesc, tu ai 12 si el 25, nu? laughing

| Ana_6967 explică:

Eu am 17 ani si el la fel

| Constantin_Dani_1995 a răspuns:

Bai fatoooo tu ce ai in cap? macar sa il faci sa se simta bine

| paul007 a răspuns:

Daca asa ia dato dumnezeu laughing cred ca esti destul de matura pentru a incepe viata sexuala bafta