| Kafu a întrebat:

Buna am 16 ani si in urma cu 5 luni m-am dezvirginat cu un fost prieten. Problema e ca de atunci nu am mai avut un contact sexual iar acum cand vreau sa fac sex cu prietenul meu ma doare foarte tare si nu pot. Ar trebuii sa ma doara din moment ce nu mai sunt virgina?

Răspuns Câştigător
| Laurici :x a răspuns:

Bună. Păi, sunt mai multe posibilităţi. Se poate ca acel băiat să nu te fi dezvirginat, adică să nu te fi penetrat îndeajus încât să te poată dezvirgina. Sau se poate să te doară, pentru că eşti la început, nu ai o viaţă atât de activă, sunt primele tale contacte. Ia-o uşor şi relaxează-te. Roagă-l pe prietenul tău să o ia încet. Succes.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aia e din cauza ca ai inceput viata sexuala prea repede si suporti consecintele, e posibil sa ai durere la orice contact sexual.

| CoquineNoire a răspuns:

Acel fost prieten sigur nu te-a dezvirginat.

| misterioasahug a răspuns:

Da. e normal sa te doara.

| aryana_4212 a răspuns:

E normal sa te mai doara putin pentru ca nu ai avut relati de atata timp dar depinde si cum te ia prietenul tau trebuie sa te excite mai tare pentru a nu te mai durea si atunci o sa simti numai placere nu durere
scuze daca am fost prea directa cu tine

| kolyok94 a răspuns:

Poate numa esti incordata si ai emotii, relaxeaza-te inainte sa faci si poate n-o se ta mai doarahappy

| vladea23 a răspuns:

Da ar trebui...pentru ca trebuie sa se dilate gaurica, e normal sa te doara.
Asta e doar la inceput primele 3-4 dati.

| Paracetamol27752 a răspuns:

Depinde De Tine, Depinde De Partener Ca Poate Ti-o Da Ca Un Canibal happy Si Femeia Are 4 Camere Sa Spunem Vaginale Si Poate Nu Le Ai Sparte Pe Toate happy Bafta ***

| NoName_8963 a răspuns:

Nu n-ar trebui sa doara dar esti sigura ca primul sia facut treaba ca lumea adica daca ai vazut dovada atunci nu stiu care ar putea sa fie cauza sh te sfatuiesc sa te duci la ginecolog

| NoName_8963 a răspuns:

Cel mai bine e la ginecolog el va stii exact ce trebuie sa stii si nu trebuie sa te duci cu mama ta daca nu vrei sa afle

| laurita_2372 a răspuns:

Pai ce sa zic mai bine mergi la ginecolog si atunci vei vedea care e problema pana atunci incearca sa eviti contactele sexuale deoarece u ai de suferit ai grija ca nu e o gluma

| Kafu explică:

Poi da primul si-a facut treaba, nu a curs sange dar am inteles ca nu curge tot timpul la o dezvirginare. E adevarat ce dupa dezvirginare se strange vaginul? Iar in cele din urma cum a zis vladea23 totul sa revina la normal dupa primele 3-4 dati?

| kata61 a răspuns:

Bai fratilor ati innebunit? in primul rand fata a spus ca nu am mai facut sex de 5 luni si ca este la inceput. Baiatul a dezvirginato! problema este ca pasarica se strange daca nu baga nimeni in ea fratilor si de aia o doare.dar stai linistita o mai faci de vreo 4 ori si gata cu durerehappybafta