| Zăppă a întrebat:

Daca nu am avut nici un contact sexual,doar ca m-am dezvirginat prin masturbare cu degetul, el o sa isi dea seama ca nu mai sunt virgina? ..stie ca sunt virgina

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Virgina este orice femeie care nu a avut nici un contact sexual. Daca ti-ai rupt himenul prin masturbare, esti virgina. Probabil el isi va da seama ca nu ai himenul intact, dar asta nu inseamna ca nu esti virgina si oricine stie asta.

8 răspunsuri:
| Zăppă explică:

De virgina nu mai sunt, vreau sa stiu daca el isi da seama

| unknownn a răspuns:

Normal!

| Forev3rAlone a răspuns:

Inca esti virgina.
Numai dupa un contact sexual vei fi dezvirginata.

| hotdesire a răspuns:

Esti convinsa ca te-ai dezvirginat?
daca e copil si nu stie ce inseamna, n-o sa-si dea seama. iar daca iti comenteaza ceva spune-i ca nu a terminat medicina si ca doar un ginecolog poate afirma asta nu un pusti. nu uita ca multe fete au himen elastic si nu exista curs sange asa ca nu se poate ghida doar dupa asta.

| TuRneR01 a răspuns:

Daca in momentul in care te-ai penetrat cu degetul a curs sange insemna ca nu m-ai esti virgina si el o sa-si dea seama, deoarece cand are loc contactul sexual si te-a penetrat nu o sa mai curga sange ceea ce inseamna ca nu mai esti virgina.

Daca in momentul penetrari cu degetul nu a curs sange inseamna ca esti virgina...

| derpiiiiiiiina a răspuns:

Esti virgina pina cind faci sex.

| ThePerfictionIsADream a răspuns:

Ohh...Doamne! Depinde cat de adanc ai bagat degetul! Nu am facut asta niciodata, dar am avut colege care au facut asta pentru ca parintii nu le lasau sa isi inceapa viata sexuala! Daca ai bagat mai mult sau o jumatate de deget numai esti virgina!

| lavinutsa a răspuns:

Esti daca te mananca asa tare du-te sa te scarpine, poate te zgarii naiba cu unghiile straight face