| Dyony01 a întrebat:

Am 16 ani si sunt cu un baiat de 1 luna. Cum fac sa se desparta de mine? nu vreau sa ma despart eu de el, e mai bine sa-l fac pe el sa se desparta de mine :*

12 răspunsuri:
| William a răspuns:

Spune-i ca l-ai inselat. Nu trebuie sa fie adevarat.

| 愛日本 a răspuns:

De ce el de tine? Vrei să te faci de râs? Să spună la toţi că el s-a despărţit de tine şi jeleşti şi nu ştiu ce?
Fă-o tu, nu el.

| Fatamuntilor a răspuns:

SINCERITATEA e cea mai buna metoda! Zii pur si simplu ca nu potriviti si gata!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Esti asa de ingamfata? atat creieras ai ca nu pot sa-ti spun mai mult, e greu sa-i spui ca nu vrei sa continui?

| Laura927 a răspuns:

Nu ii mai răspunde la mesaje,daca te suna răspunde-i scurt, nu i-l suna orice ar fi, nu ii mai zambi, pune pretexte ca nu poti ieși afara, sau cand te intalnesti cu el zii ca te grabesti si gata.
O sa se plictisească de tine si nici nu o sa i-l ai ca un milog după fundul tau.

| chazz a răspuns:

rolling on the floor) Ai pus mai de mult o intrebare legata de o relatie cu un baiat, acum ce faci, te-ai plictisit? rolling on the floor)) Cam aiurea dorinta ta, incepi sa il ignori, ii raspunzi scurt...

| mada1820 a răspuns:

Dar de ce nu ii spui mai bine ca nu vrei sa mai continuie relatia dintre voi? Asa ar fi cinstit si normal.

| justsummer a răspuns:

Daca ai putut sa-ti asumi o relatie ar trebui sa-ti asumi si o despartire sa te duci la el si sa-i spui ca pur si simplu nu va potriviti.

| ILoveWeekends a răspuns:

Te faci de ras daca se desparte el de tine. Fao tu

| Loola19999 a răspuns:

Spune-i pe fata, de ce sa-l minti?

| iuly92 a răspuns:

Spune-i ce simti atunci cand simti...nu astepta s-o faca el.Nu-l fa sa sufere!

| xXxoOOo123 a răspuns:

Spune'i pur si simplu ca nu mai merge nimic in relatia voastra si ca ar trebui sa va despartiti dar sa ramaneti prieteni buni ca sa nu te barfeasca pe la spate, ca asa fac majoritatea baietilor.