| T3quila a întrebat:

Ce fac daca vreau sa ma despart de un baiat si sa-l fac pe el sa se desparta de mine cum sa fac asta :-s fundita! Va Multumesc

Răspuns Câştigător
| sonny89 a răspuns:

Nu trebuie sa faci asta. Pune-te in locul lui! O sa te considere o nenorocita fara inima cand se va afla! (pentru ca da, orice se afla pana la urma). Mai bine iti faci curaj si ii vorbesti. Daca va intelege, nu va fi greu. Daca nu va intelege, atunci il vei face sa nu te mai placa! Succes!

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Karakter1 a răspuns:

Iti propun sa privesti filmul "How to Lose a Guy in 10 Days", te asigur ca vei invata multe tehnici de-a-l face sa se desparta. Fundita? happy

| Arskjfrhgj a răspuns:

Ai spus ca vrei ' sa-l faci sa se desparta de tine' dar totusi, nu ai si tu putin orgoliu? adica daca tot vrei sa incheiati relatia de ce nu ii spui pur si simplu in fata?[sau pe mess daca iti e mai usor]

| Alelexis a răspuns:

Daca te place foarte mult nu prea ai sanse sa-l faci sa se desparta de tine... Cred cate vei simti mai bine daca te desparti tu de el. Dar totusi poti incerca sa ii arati ca nu va potriviti, ca nu esti facuta pentru a fi cu el, sau il intrebi ce vede la tine si raspunsul te poate ajuta intr-un fel

| moment a răspuns (pentru Alelexis):

Deschide o discutie BANALA si CERATIVA aprins si tu atunci ii zici adevarul pe FATA... Nu mai vreau sa fim IMPREUNA!

| anideea a răspuns:

Poarta-te mai ciudat nul mai baga mereu in seama ocupate mai multe de alt ceva in loc sa te intalnesti cu el cand te suna nu raspunde iar daca te intreaba de ce nu ai raspuns spui ca nu ai avut telefonul cu tine si nu l-ai auzit evital cat de multi poti ai sa vezi ca o sa se plictiseasca si nu o sa mai vrea sa fie impreuna cu tine... funda.

| moment a răspuns:

Nu trebuie sa-i frangi inima din PRIMA... O sa deschizi o Conversatie banala si de la aceea conversatie te faci ca te INERVEZI si II DAI BOCANCI...Simplu Fundita smug?