| gagiu30 a întrebat:

Buna am 16 ani si sunt fata, de ceva timp ma simt singura si trista as vrea sa am si eu un iubit care sa tina la mine sa ma iubeasca vad peste tot numai cupluri m.am saturat sa fiu singura nu vreau rasp gen esti prea mica sau invata la scoala funda pentru cel mai bun rasp

Răspuns Câştigător
| MarioOnette a răspuns:

Va veni si acel CINEVA de care ai nevoie, doar trebuie sa ai rabdare poate Dumnezeu cauta unul bun pentru tine.Si daca acum nu ai pe nimeni o sa ai o relatie mai lunga sa compnsezi ce ai perdut.nu esti mica pentru o relatie dar trebuie sa ai rabdare, si nu te plimba singura zimeste mereu ia-ti cea mai buna prietena de companie si nu te mai gindi la asta si cind il vei intilni fii te insuti.Nu uita cu rabdarea treci si marea, Dumnezeu o sa-ti dea si tie fericire si dragoste dar la timpul lor.Bafta

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca cauti gasesti doar ceea ce iti face rau si asta e adevarul care doare, rabda mai bine pana cand Dumnezeu iti ofeca ocazia de a avea un gagic.

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Nu stiu ce sa cred despre tine...
Ai numele "gagiu30",de baiat.
Ai la anul nasterii 1991 si zici ca ai 16 ani.
Nu ai poza de profil cu tine.
Cred ca esti un troll.

| MatzzaaaEteeNaa666 a răspuns:

Pai eu cred ca ar fi mai bine sa nu te mai gandesti la asta, in fond toate fetele au pana la urma un prieten.Si o sa vezi, ca daca ignori aceasta problema chiar o sa gasesti pe cineva care te iubeste.Asa am facut si eu, si sa stii ca a mers.Ai incredere in tine, asta conteaza, si o sa se rezolve.Promit!:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prea mica ocupate de scoala ca nu stiu eu ce medie ai

| ionutzicamariuca24 a răspuns:

Nu esti prea mica si sunt sigura ca ai pretendenti asa ca tu asteapta sa vina ei la tinee

| XamUITATsaimiPUNnumeX a răspuns:

Buna! Pai draga mea, in primul rand nu DISPERA! Ce daca nu ai un gagic? Se sfarseste omenirea? Din contra..sunt multi baieti pe lumea asta happy O sa iti vina si tie randul.Iar ''ingerasul'' ala perfect picat din cer de la Doamne`Doamne` o sa te iubeasca happy Si sincer...asteapta sa fii tu cauta`ta de ei. Sa nu ii cauti tu pe ei happy Parerea mea. Sper ca te-am ajutat cumva big grin