| Sergiuuuu a întrebat:

Am 16 ani si sunt impreuna cu o fata de 1 ani si 4 luni. Dar a cam intervenit unele probleme in relatia noastra. Eu cred ca in viata ei sunt pe locul 2, pe locul 1 fiind prietena ei cea mai buna. Cu ea este in fiecare zi, iar eu ma intalnesc cu ea o data sau de 2 ori pe saptamana desi stam in acelasi cartier si suntem foarte aproape unul de celalalt. Mi se pare ca este destul de indeferenta cu mine. Oare a intervenit plictiseala? plz help happy

2 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Buna pai se poate sa s fi plictisit de tinestraight facesau poate ca nu dar nu vrea sa te streseze si sa se intalneasca cu tine in fiecare zi ca sa nu t plikisesti uh d easadda intreab-o si spune-i ca o simti putin mai indiferenta decat inainte si vezi ca iti spune ea roag-o sa fie sincera cu tine:*

bafta

| Andreea_1440 a răspuns:

E posibil si asta dar nah e fata are si ea nevoie sa iasa sa aiba putina liberatte si mie imi place al fel dar eu vr ca tot timpu prietenu meu sa fie cu mine, poate s-a plictisit sau poate vr ceva mai nou si nah ar trebuie sa vb cu ea si sa ii zici sa o intrebare ce se int cu ea